Zmiana koloru auta

Zmiana koloru auta przez oklejanie folią jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy w odwracalny sposób chcą odmienić swój samochód. Zabieg ten jest również polecany osobom, którym nie udało się kupić auta w wymarzonym kolorze, czy to przez ograniczenia produkcji, czy przez brak konkretnego koloru w ofercie producentów. Jako specjaliści w zmianie koloru auta posiadamy kilkaset kolorów folii w różnych rodzajach wykończenia: od kolorów wykończonych w macie, przez kolory satynowe, aż do kolorów błyszczących imitujących lakiery samochodowe. W celu indywidualnej wyceny zmiany koloru samochodu skontaktuj się z nami lub odwiedź nasze biuro zlokalizowane w Warszawie przy ulicy Ludwika Rydygiera 8/bud. 19.

Najważniejsze zalety:

Zmiana koloru auta -Stylizacja

Zmieniając drobne akcenty jesteśmy w stanie znacząco zmienić wygląd auta. Dzięki współpracy z grafikami możemy także wykonać indywidualny projekt oklejenia Państwa pojazdu.

Najbardziej popularnymi usługami stylizacyjnymi są:

– oklejanie listew chromowych na czarny połysk

– wykonywanie pasów stylizacyjnych

– przyciemnianie lamp

– oklejanie listew dekoracyjnych wewnątrz auta

– zmiana koloru końcówek wydechu

– oklejanie dachu na czarny połsyk

Zmiana koloru auta w Warszawie - McLaren

Zalety folii do zmiany koloru auta

Na początku warto wspomnieć, że zmiana koloru auta jest całkowicie legalna i nie ma potrzeby wprowadzania żadnych modyfikacji w dokumentach po wykonanej usłudze. Folie do zmiany koloru auta odznaczają się bardzo dobrą trwałością, a przy odpowiedniej pielęgnacji wystarczą na kilka lat.  Folia kolorowa daje również możliwość dowolnej stylizacji auta, nieosiągalną przy lakierze fabrycznym. Można przy jej użyciu wykonywać różne wzory od pasków akcentowych, przez dwukolorowe wykończenie wybranych elementów, aż do projektów oklejenia pół na pół. Użycie folii do zmiany koloru samochodu pozwala na maksymalne zindywidualizowanie auta tak, aby nie było możliwości spotkania drugiego takiego samego na ulicy. Jeśli więc chcesz wyróżnić się z tłumu, dopasować samochód do swojego stylu czy charakteru to prosta usługa zastosowania folii zrobi niesamowitą robotę. 

Cena zmiany koloru samochodu

Warto zwrócić uwagę na to, że zmiana koloru auta poprzez oklejanie folią jest znacznie tańsza od lakierowania samochodu. Koszt zmiany koloru auta zależy od kilku czynników takich jak rozmiar auta czy wybrany materiał. Są to koszty zaczynające się od około 2000zł netto w przypadku zmiany koloru samego dachu, czy 15000zł netto w przypadku zmiany koloru całego samochodu. Zdarzają się też projekty dużo droższe, gdy indywidualizacja wykracza poza oklejanie lakieru. Zastosowanie folii to usługa, która ceną bije na głowę lakiery indywidualne oferowane przez producentów aut.

Zmiana koloru auta w Warszawie - Tesla 3

Popularne usługi

Oklejanie dachu od 800zł netto

Oklejanie lusterek od 200zł/szt netto

Cena jest silnie uzależniona od modelu samochodu i typu usługi. W celu uzyskania dokładniejszej wyceny prosimy o kontakt.

Cena od 1000zł netto

Cena od 250zł netto

Cena od 600zł za parę 

Przyciemniamy szyby w autach foliami o najlepszej jakości z dożywotnią gwarancją.

Największymi zaltami foliami są:
-prywatność
-mniejsze nagrzewanie sie auta
-ochrona przed promieniowaniem uv

Cena od 850zl netto

Skontaktuj się Z NAmi

W celu uzyskania spersonalizowanej oferty 

Czytaj więcej

Tuning wizualny samochodu poprzez oklejanie – sposób na uzyskanie indywidualnego charakteru auta i nie tylko

Realizowany przez nas na terenie Warszawy tuning zewnętrzny auta obejmuje całkowitą zmianę jego koloru. Proponujemy ponad 300 różnych kolorów folii do wyboru – w macie i połysku! Ofertę kierujemy do osób znudzonych obecnym wyglądem swojego samochodu lub po prostu chcących mieć auto w wymarzonym odcieniu. To pozwoli także skutecznie zabezpieczyć oryginalną powłokę lakierniczą przed niszczeniem. Oczywiście nie tylko kompleksowa zmiana koloru samochodu może pozytywnie wpłynąć na jego wygląd. Wykonujemy także drobne modyfikacje, realizowane na wiele różnych sposobów. Spośród elementów, które mogą zostać przez nas uwzględnione w ramach dokonywanego tuningu optycznego, wyszczególnić należy m.in.: wykonywanie pasów stylizacyjnych, przyciemnianie lamp, zmiana końcówek koloru wydechu czy wyczernianie chromowanych listew. Te z pozoru małe rzeczy potrafią diametralnie zmienić wygląd auta. W zależności od wyboru koloru, mogą dawać bardziej „drapieżny” efekt lub stanowić spójną całość. Zastosowanie metod proponowanych przez firmę Promomoto wiąże się z licznymi korzyściami. Do tych najbardziej oczywistych zaliczyć należy przede wszystkim możliwość uzyskania efektu ściśle dopasowanego do swoich oczekiwań, przy jednoczesnym zachowaniu relatywnie niskich kosztów całej realizacji. Wdrażany przez nas w Warszawie tuning optyczny jest nieinwazyjny i łatwo odwracalny.

Tuning optyczny Warszawa – dlaczego warto współpracować z firmą Promomoto?

Podstawową zaletą naszej firmy jest wieloletnie doświadczenie, a co za tym idzie – również dogłębna jej znajomość. W związku z tym dysponujemy świetną orientacją w zakresie sprawdzonych, efektywnych i zapewniającym klientom wieloletnią satysfakcję rozwiązań z dziedziny tuningu optycznego. Dodatkowo zarówno modyfikacje wyglądu samochodów, jak i szeroko rozumiany tuning stanowią dla nas połączenie pracy zarobkowej z pasją. Dzięki temu do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy ambicjonalnie, co z kolei sprawia, że jako artyści w swoim fachu, jesteśmy w stanie zaproponować perfekcyjną precyzję wdrażanych zmian wizualnych. Z pozostałych atutów firmy Promomoto w kontekście tuningu optycznego warto wspomnieć również o atrakcyjnych, na tle konkurencyjnych warszawskich salonów, cenach, a także o elastyczności względem potrzeb klientów. Do wszystkich Państwa życzeń podchodzimy w pełni indywidualnie i z dużą skrupulatnością, tak aby finalnie uzyskać efekt w stu procentach odpowiadający Państwa oczekiwaniom. Czynnik ten w połączeniu z opisaną wcześniej kompleksową ofertą, pozwala nam realizować koncepcje o niemal dowolnym stopniu skomplikowania, zapewniając przy tym maksimum satysfakcji. Jeśli zatem poszukujecie Państwo do współpracy studia oferującego profesjonalny i ściśle dopasowany do Waszych potrzeb tuning wizualny samochodu w Warszawie, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym personelem lub odwiedzin w ramach naszej placówki – Warszawa, ul. Rydygiera 8/19