Zmiana koloru auta

Zmiana koloru auta poprzez oklejanie to świetne wyjście aby zmienić kolor na wymarzony po kupnie auta używanego lub kiedy nie było możliwości jego konfiguracji. Z ponad 500 kolorów folii można wybrać taki, którego nie ma nikt i być super oryginalnym lub jest na indywidualne zamówienie u producenta za bardzo duże pieniądze.

Najważniejsze zalety:

Zmiana koloru auta -Stylizacja

Zmieniając drobne akcenty jesteśmy w stanie znacząco zmienić wygląd auta. Dzięki współpracy z grafikami możemy także wykonać indywidualny projekt oklejenia Państwa pojazdu.

Najbardziej popularnymi usługami stylizacyjnymi są:

– oklejanie listew chromowych na czarny połysk

– wykonywanie pasów stylizacyjnych

– przyciemnianie lamp

– oklejanie listew dekoracyjnych wewnątrz auta

– zmiana koloru końcówek wydechu

– oklejanie dachu na czarny połsyk

Popularne usługi

Oklejanie dachu od 800zł netto

Oklejanie lusterek od 200zł/szt netto

Cena jest silnie uzależniona od modelu samochodu i typu usługi. W celu uzyskania dokładniejszej wyceny prosimy o kontakt.

Cena od 1000zł netto

Cena od 250zł netto

Cena od 600zł za parę 

Przyciemniamy szyby w autach foliami o najlepszej jakości z dożywotnią gwarancją.

Największymi zaltami foliami są:
-prywatność
-mniejsze nagrzewanie sie auta
-ochrona przed promieniowaniem uv

Cena od 850zl netto

Skontaktuj się Z NAmi

W celu uzyskania spersonalizowanej oferty 

Czytaj więcej

Tuning wizualny samochodu poprzez oklejanie – sposób na uzyskanie indywidualnego charakteru auta i nie tylko

Realizowany przez nas na terenie Warszawy tuning zewnętrzny auta obejmuje całkowitą zmianę jego koloru. Proponujemy ponad 300 różnych kolorów folii do wyboru – w macie i połysku! Ofertę kierujemy do osób znudzonych obecnym wyglądem swojego samochodu lub po prostu chcących mieć auto w wymarzonym odcieniu. To pozwoli także skutecznie zabezpieczyć oryginalną powłokę lakierniczą przed niszczeniem. Oczywiście nie tylko kompleksowa zmiana koloru samochodu może pozytywnie wpłynąć na jego wygląd. Wykonujemy także drobne modyfikacje, realizowane na wiele różnych sposobów. Spośród elementów, które mogą zostać przez nas uwzględnione w ramach dokonywanego tuningu optycznego, wyszczególnić należy m.in.: wykonywanie pasów stylizacyjnych, przyciemnianie lamp, zmiana końcówek koloru wydechu czy wyczernianie chromowanych listew. Te z pozoru małe rzeczy potrafią diametralnie zmienić wygląd auta. W zależności od wyboru koloru, mogą dawać bardziej „drapieżny” efekt lub stanowić spójną całość. Zastosowanie metod proponowanych przez firmę Promomoto wiąże się z licznymi korzyściami. Do tych najbardziej oczywistych zaliczyć należy przede wszystkim możliwość uzyskania efektu ściśle dopasowanego do swoich oczekiwań, przy jednoczesnym zachowaniu relatywnie niskich kosztów całej realizacji. Wdrażany przez nas w Warszawie tuning optyczny jest nieinwazyjny i łatwo odwracalny.

Tuning optyczny Warszawa – dlaczego warto współpracować z firmą Promomoto?

Podstawową zaletą naszej firmy jest wieloletnie doświadczenie, a co za tym idzie – również dogłębna jej znajomość. W związku z tym dysponujemy świetną orientacją w zakresie sprawdzonych, efektywnych i zapewniającym klientom wieloletnią satysfakcję rozwiązań z dziedziny tuningu optycznego. Dodatkowo zarówno modyfikacje wyglądu samochodów, jak i szeroko rozumiany tuning stanowią dla nas połączenie pracy zarobkowej z pasją. Dzięki temu do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy ambicjonalnie, co z kolei sprawia, że jako artyści w swoim fachu, jesteśmy w stanie zaproponować perfekcyjną precyzję wdrażanych zmian wizualnych. Z pozostałych atutów firmy Promomoto w kontekście tuningu optycznego warto wspomnieć również o atrakcyjnych, na tle konkurencyjnych warszawskich salonów, cenach, a także o elastyczności względem potrzeb klientów. Do wszystkich Państwa życzeń podchodzimy w pełni indywidualnie i z dużą skrupulatnością, tak aby finalnie uzyskać efekt w stu procentach odpowiadający Państwa oczekiwaniom. Czynnik ten w połączeniu z opisaną wcześniej kompleksową ofertą, pozwala nam realizować koncepcje o niemal dowolnym stopniu skomplikowania, zapewniając przy tym maksimum satysfakcji. Jeśli zatem poszukujecie Państwo do współpracy studia oferującego profesjonalny i ściśle dopasowany do Waszych potrzeb tuning wizualny samochodu w Warszawie, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym personelem lub odwiedzin w ramach naszej placówki – Warszawa, ul. Rydygiera 8/19