Profesjonalne oklejanie samochodów

Jako profesjonaliści w oklejaniu samochodów specjalizujemy się przede wszystkim w oklejaniu aut folią ochronną PPF i zmianą koloru samochodu. Używamy jedynie wysokiej jakości materiałów od sprawdzonych producentów, co daje gwarancję doskonałego efektu i długotrwałą wytrzymałość. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz zaufanie wielu klientów, czego potwierdzeniem są nasze realizacje. Oklejamy samochody z wielką pasją, realizując przy tym indywidualnie stworzone projekty.

Wybierz pakiet oklejania samochodu w Warszawie

Dowiedz się więcej poniżej!

Oklejanie samochodu Bugatti

Oklejanie samochodów folią ochronną

Oklejanie folią ochronną to najlepsza forma zabezpieczenia samochodu przed negatywnym oddziaływaniem czynników zewnętrznych. Im wcześniej zdecydujemy się na tę usługę, tym lepiej. Warto zrobić to bezpośrednio po zakupie nowego samochodu. Może zdarzyć się tak, że przed oklejeniem samochodu folią auto posiada zmatowienia, bądź liczne zarysowania. Sytuacja ta nie powinna być żadnym zmartwieniem. Wykonujemy również polerowanie lakieru samochodowego w taki sposób, że auto wygląda jakby dopiero wyjechało z salonu. Pakiety oklejania samochodu wybieramy indywidualnie do potrzeb właściciela.

Oklejanie samochodu a zmiana koloru

Zmiana koloru samochodu może nastąpić poprzez oklejenie folią. Jest to jedno z lepszych rozwiązań dla tych, którzy w sposób odwracalny pragną zmienić wygląd swojego auta poprzez oklejenie go. Mamy w ofercie kilkaset kolorów folii do wyboru, w nietuzinkowych rodzajach wykończenia: od matów, przez satynę, do błyszczących kolorów, które imitują lakiery samochodowe. Folie, które oferujemy są niesamowicie wytrzymałe. Oklejanie aut to czynność, którą zajmujemy się od wielu lat. Działania podejmujemy ze znakomitą precyzją, czego potwierdzeniem są pozytywne opinie naszych klientów.

 

Popularne usługi oklejania samochodów

Aby dodatkowo uatrakcyjnić wygląd samochodu polecamy okleić dach oraz lusterka na czarny połysk. Oklejenie tej części auta dodatkowo zabezpiecza przed zarysowaniami oraz negatywnymi oddziaływaniami pogody.

Oklejanie dachu cena od 800 zł netto. Oklejanie lusterek cena od 200 zł/szt. netto.

Walory swojego auta można uatrakcyjnić poprzez wyczernienie chromowanych listew. Cena jest silnie uzależniona od modelu samochodu i typu usługi. W celu uzyskania dokładniejszej wyceny prosimy o kontakt.

Warto również odświeżyć wygląd wewnętrzny auta, poprzez zmianę koloru listew wewnątrz auta. Cena od 1000 zł netto.

Sportowego charakteru nadadzą pasy stylizacyjne, którymi można okleić maskę samochodu. Cena od 250 zł netto.

Przyciemnienie lamp poprzez oklejanie folią. Cena od 600 zł netto za parę.

Przyciemniamy szyby w autach foliami o najlepszej jakości z dożywotnią gwarancją. Zabieg ten zmniejsza nagrzewanie się auta oraz zapewnia ochronę przed promieniowaniem uv. Dzięki przyciemnieniu szyb możesz zyskać więcej prywatności.

 

Cena od 850zl netto.

Ile czasu trwa proces oklejania aut?

Cały proces oklejania samochodu wymaga sporo czasu. Określenie czasu, jakiego potrzebujemy na ten proces, zależy od wielu czynników. Jednymi z nich są wielkość powierzchni, którą będziemy oklejać oraz poziom trudności przeprowadzonych prac. Możemy oszacować, że całe działania dotyczące oklejania samochodu mogą trwać średnio od 1 do 5 dni, w zależności od zakresu prac. Warto zwrócić uwagę na to, że zrealizowanie bardziej skomplikowanych projektów będzie wymagało znacznie więcej czasu. Szczegóły zlecenia mogą nam Państwo przedstawić za pomocą zamieszczonego na stronie formularza. Postaramy się jak najszybciej udzielić wszelkich informacji, a także określić przybliżone koszty i czas realizacji. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi specjalistami Promomoto z Warszawy.

 

Oklejanie samochodów – przykładowe realizacje