Tuning Wizualny

Tuning wizualny skupia się na zmianie standardowego wyglądu samochodów i ich fabrycznych parametrów. Jako specjaliści tuningu optycznego starannie dopracowujemy wygląd pojazdu i skupiamy się na podkreśleniu jego parametrów. Dobrze dopracowany samochód polepsza komfort jazdy oraz wpływa na wzrost jego wartości. Doposażamy wybrane modele aut w dokładki z włókna węglowego, bodykity, spoilery, a także nowe zawieszenia czy hamulce. Stworzyliśmy indywidualny pakiet areodynamiczny do Tesli 3, tworzymy kute felgi pod indywidualne zamówienie klienta oraz oferujemy zabezpieczenia dokładek renomowanych producentów jak Sliplo. Serdecznie zapraszamy do naszego warsztatu tuningu optycznego w Warszawie.

Wybierz Rodzaj tuningu wizualnego

W ramach tuningu zewnętrznego samochodu oferujemy sprzedaż i montaż akcesoriów z włókna węglowego do wybranych aut. Możemy pochwalić się najwyższej jakości autorskim bodykitem do Tesli model 3 wykonanym z suchego włókna węglowego – technologii używanej w F1 i wyczynowym sporcie motorowym. 

W ramach tuningu wizualnego samochodu oferujemy sprzedaż kutych lekkich felg zrobionych na zamówienie – pełna dowolność w rozmiarze, wyglądzie, odsadzeniu i kolorystyce.

W ofercie tuningu optycznego auta posiadamy sprawdzone rozwiązania zabezpieczające dokładek i zderzaka / zderzaki przed obcieraniem  w samochodach sportowych z niskim zawieszeniem. Nakładki przyklejone w odpowiednich miejscach przyjmują na siebie siłę uderzenia lub obarcia chroniąc przed kosztownymi obcierkami / połamaniem powodującym również utratę wartości auta.

W ramach tuningu wizualnego samochodu oferujemy montaż tzw. Big brake kitów czyli gotowych zestawów hamulcowych o zwiększonej wydajności i sprawności. Dodatkowo wykonujemy na zamówienie wyczynowe przewody hamulcowe, wytrzymałe na ekstremalne warunki.

W ramach tuningu optycznego auta oferujemy wymianę zawieszenia na wybrany zestaw ulepszając właściwości jezdne samochodu oraz dając możliwość regulacji wysokości auta.

Tuning zewnętrzny - dobierz kolorystykę felg

Tuning wizualny - dobierz wgłębienie felgi