Folia ochronna PPF

Oferujemy oklejanie samochodu bezbarwną folią ochronną PPF w Warszawie. Folia ochronna PPF (Paint Protection Film) to najbardziej zaawansowana i najskuteczniejsza forma ochrony lakieru samochodowego. Folia PPF dzięki zdolności do samoregeneracji sprawia, że chroniony element prezentuje się z idealnym połyskiem i głębszym kolorem. Zadbamy, by na Twoim pojeździe nie pojawiła się żadna rysa! W naszej ofercie znajduje się również możliwość stylizacji folią. Zabezpiecz swoje auto folią ochronną PPF.

Wybierz pakiet oklejania folią ochronną PPF lub skonfiguruj idealne zabezpieczenie indywidualnie

Odwiedź nasze biuro w Warszawie

Dowiedz się więcej poniżej!

Najczęściej zadawane pytania dotyczące folii ochronnej PPF

Folia ochronna PPF to folia aplikowana na lakier samochodu celem zabezpieczenia go przed: zarysowaniami, zanieczyszczeniami, odchodami ptaków, kwaśnymi deszczami, odpryskami od kamieni, aktami wandalizmu, starzeniem lakieru, promieniowaniem słonecznym oraz światłem UV. Z uwagi na użyte materiały posiada zdolności samo regeneracyjne.

Tak, jeśli samochód nie był naprawiany blacharsko, aplikacja jak i demontaż folii jest procesem bezpiecznym i w pełni odwracalnym.

Cena zależy od wielu czynników między innymi od: jakości i grubości folii, długości gwarancji oraz renomy producenta. Sprawdź ofertę folii PPF w naszym sklepie. Cennik aplikacji folii ochronnej PPF został przedstawiony poniżej.

Prawidłowo zaaplikowana folia nie będzie widoczna na lakierze. Może mieć jednak wpływ na wygląd auta z powodu dołożenia warstwy bezbarwnej, co symuluje niejako użycie grubszej warstwy lakieru bezbarwnego, dzięki czemu powierzchnia samochodu będzie błyszczeć się bardziej niż przed aplikacją folii.

Folia ochronną PPF można zabezpieczyć lakierowane elementy z zewnątrz oraz we wnętrzu pojazdu, na przykład te, które wykończone są w wysokim połysku. Można ją również stosować na lampy i reflektory. Nie nadaje się ona do zabezpieczenia większości występujących plastików, które mają chropowatą powierzchnie.

Folie Ochronne PPF

Folia ochronna PPF to zdecydowanie najlepsze zabezpieczenie dostępne na rynku. Dzięki swoim właściwościom samoregeneracji sprawia, że zabezpieczony element będzie miał idealny połysk oraz jeszcze większą głębię koloru. Folia PPF, którą używamy jest idealnie gładka, posiada właściwości hydrofobowe/hydrofilowe i antystatyczne. Producent przewiduje od 10 do 15 lat gwarancji produktu – w przypadku odpowiedniej pielęgnacji folia ochronna na samochód będzie chronić auto dożywotnio! Folie ochronną PPF można z łatwością zdjąć, nie wyrządzając jakiejkolwiek szkody dla powłoki lakierniczej. Warunki gwarancyjne folii ochronnej PPF są jasne i przejrzyste, dostępne do zapoznania się na stronach internetowych producentów.

Ochrona

Folia PPF tworzy warstwę ochronną grubości od 150 do nawet 300 mikronów, tym samym uniemożliwia powstanie uszkodzeń na skutek wszelkich przetarć, zarysowań, odprysków i piaskowania. Bezbarwna Folia ochronna PPF świetnie filtruje szkodliwe promieniowanie UV, dzięki czemu lakier pod spodem nie starzeje się i nie blaknie z upływem czasu.

Samoregeneracja

Dzięki samonaprawiającym się właściwościom, folia ochronna na samochód samoczynnie regeneruje się pod wpływem ciepła. Dzięki temu auto przez wiele lat zachowuje idealny połysk i wygląd lakieru. Grubość warstwy samoregenerującej to 15 mikronów – dzięki czemu większość rysek i zmatowień powstałych podczas użytkowania auta będzie samoczynnie zanikać.

Efekt wizualny

Folia ochronna PPF pogłębia kolor i zapewnia trwały, lustrzany blask. Jej właściwości sprawiają, iż efekt utrzymuje się przez cały okres użytkowania. Dzięki naszemu doświadczeniu w aplikacji folii ochronnej PPF, widoczność materiału zlikwidowana jest do absolutnego minimum – dlatego też właściciele kolekcjonerskich aut egzotycznych z zaufaniem je nam powierzają co można zaobserwować w naszym portfolio.

W ofercie posiadamy również usługę zmiany koloru auta kolorowymi foliami PPF. Proces ten jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy pragną odmienić wygląd swojego samochodu, jednocześnie chroniąc jego lakier. Folia PPF do zmiany koloru to unikalne połączenie właściwości ochronnych i estetycznych. Dla uzyskania najlepszych efektów, polecamy skorzystanie z usług naszych specjalistów. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby zapoznać się z pełną ofertą.

Folia ochronna ppf - Wybierz swój pakiet

Pakiety folii ochronnej PPF dostosowujemy do warunków użytkowania i wymagań właściciela
Oklejanie samochodów folią ochronną PPF - Warszawa - pakiet Basic

Pakiet Basic podstawowy pakiet ochronny folią ochronną PPF. Obejmuje on zabezpieczenie folią ochronną przedniego zderzaka, reflektorów i lusterek – czyli miejsc, które są najbardziej narażone na uszkodzenia mechaniczne. Pakiet Basic to podstawowa ochrona lakieru. Protekcję w większym zakresie gwarantuje wybór pakietów Bikini, Optimum lub Platinium.

Dodatkowe opcje zabezpieczenia:

– Krawędzie drzwi 70zł netto

– Próg załadunkowy tylnego zderzaka od 300zł netto

–  Wnęki klamek drzwi od 100zł/szt netto

Cena od 2 500 zł netto

Oklejanie samochodów folią ochronną PPF - Warszawa - pakiet Bikini

Pakiet Bikini to zabezpieczenie folią ochronną PPF przedniej części samochodu, czyli przedniego zderzaka, reflektorów, lusterek oraz przedniej części maski i przednich błotników.  Pakiet gwarantuje zabezpieczenie najbardziej narażonych na uszkodzenia elementów karoserii łącznie z częściowym zabezpieczeniem maski i błotników. Jest to idealny kompromis ceny i optymalnego zabezpieczenia pojazdu folią ochronną PPF.

Dodatkowe opcje zabezpieczenia:

– Krawędzie drzwi 70zł netto

– Próg załadunkowy tylnego zderzaka od 300zł netto

–  Wnęki klamek drzwi od 100zł/szt netto

Cena od 3 500 zł netto

Oklejanie samochodów folią ochronną PPF - Warszawa - pakiet Full Front

Pakiet Full front to całkowite zabezpieczenie przedniej części auta folią ochronną PPF. Obejmuje on oklejenie: całej maski, przednich błotników, przednich lamp, lusterek oraz przedniego zderzaka. Maska auta przez swoją dużą powierzchnię jest bardzo często traktowana reprezentacyjnie. Jej idealny stan jest kluczowy, aby auto wyglądało jak nowe i utrzymywało swoją wartość.

Dodatkowe opcje zabezpieczenia:

– Krawędzie drzwi 70zł netto

– Próg załadunkowy tylnego zderzaka od 300zł netto

–  Wnęki klamek drzwi od 100zł/szt netto

Cena od 5 500 zł netto

Oklejanie samochodów folią ochronną PPF - Warszawa - pakiet Full PPF

Pakiet Full PPF to całościowe zabezpieczenie samochodu folią ochronną PPF. Gwarantuje całkowitą ochronę, nie tylko przed uszkodzeniami doznanymi w trakcie jazdy, lecz także przed mechanicznymi urazami, oraz otarciami parkingowymi. Aplikując folię ochronną na cały pojazd, nie musimy się martwić o uszkodzenia powstające podczas eksploatacji. Dzięki właściwościom folii ochronnej PPF auto przy odpowiedniej pielęgnacji zachowa połysk, głębię koloru jak przy wyjeździe z salonu.

Cena od 15 000 zł netto

Oklejanie samochodów folią ochronną PPF - Warszawa - Konfiguracja pakietu indywidualnie

Pakiet Individual pozwala na skonfigurowanie dowolnego zabezpieczenia auta foliami ochronnymi PPF. W celu ustalenia szczegółów wyceny aplikacji folii ochronnej PPF zapraszam do skontaktowania się z Nami.

Cena ustalana indywidualnie

Bezbarwna folia ochronna PPF - jak prawidłowo o nią dbać?

Zastosowanie folii ochronnej PPF to zdecydowanie najlepsza decyzja jeśli zależy nam na solidnej ochronie lakieru, która rzeczywiście działa. Aby cieszyć się jej zaletami przez wiele lat, konieczne jest odpowiednie jej pielęgnowanie. Podstawową zasadą, o której musisz pamiętać, jest częste mycie samochodu. Folia PPF jest odporna na wiele czynników, ale agresywne środki chemiczne, ścierne czy szczotki na myjniach automatycznych mogą ją uszkodzić lub porysować. Wybieraj miękkie ściereczki i delikatne detergenty, najlepiej o neutralnym PH, a podczas wizyty w myjni bezdotykowej upewnij się, że nie jest używany zbyt silny strumień wody i nie jest kierowany zbyt blisko do folii i jej krawędzi. W przeciwnym wypadku folia może zostać rozcięta lub jej krawędź może zostać poderwana – w efekcie czego woda zostanie wtłoczona pod folię i mogą pojawić się nieestetyczne bąbelki lub brud. Warto myć samochód w cieniu lub w chłodniejsze dni aby nie doprowadzić do zaschnięcia wody lub chemii na powierzchni auta. Działa to na korzyść nie tylko folii, ale i całego lakieru samochodowego.

Nałożona folia ochronna PPF

Aby folia PPF zachowała swoje właściwości, regularne czyszczenie jest kluczem. Zapobiega to gromadzeniu się brudu, który mógłby długotrwale oddziaływać na powłokę. Należy zwracać szczególną uwagę na niezwłoczne zmywanie owadów oraz ptasich odchodów, które ze względu na swoje „kwaśne” środowisko wżerają się bardzo mocno w lakier / folię powodując nieodwracalne szkody na powierzchni. Jeśli wspomniane wyżej zanieczyszczenia nie będą zmyte niezwłocznie może dojść do widocznych szkód, których gwarancja producenta pojazdu ( lakieru) lub folii ochronnej czy kolorowej nie obejmuje. Powyższe zalecenia nie różnią się niczym od poprawnego dbania o samochód polakierowany, dzięki folii ochronnej PPF ewentualne szkody mają możliwość zniknąć dzięki samo naprawczym możliwościom, a trwałe uszkodzenia w większości przypadków nie dostają się do powierzchni lakierniczej. Z naszego doświadczenia folia ochronna PPF ochrania nawet przez lekkimi obcierkami i właśnie dzięki temu jest materiałem bezkonkurencyjnym.

Folia ochronna PPF
PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Kolejny Mclaren Senna w promomoto.pl, tym razem mojego stałego klienta w indywidualnej konfiguracji MSO. 2 auta w Polsce spośród 500 na całym świecie, oba zabezpieczane przez nas bezbarwną folią ochronną UPPF. Lakier całego auta kompleksowo zabezpieczyliśmy najlepszymi bezbarwnymi foliami ochronnymi od UPPF Polska po uprzednim polerowaniu lakieru. Zapraszam serdecznie do galerii 🙂 

Nowy Democar @mclaren_warszawa 🔥Mclaren’a 600LT MSO zabezpieczyliśmy bezbarwną folią ochronną PPF od @uppf_poland, oraz wykonaliśmy indywidualny pasek stylizacyjny z naszego najnowszego materiału – czarnej folii ochronnej UPPF o niesamowitym połysku i właściwościach samoregeneracji!

Bugatti Chiron Sport po zmianie koloru czarną satynową folią oraz zabezpieczeniu karoserii bezbarwną matową folią ochronną PPF RIVASHIELD MATTE