Auto detailing

Podczas eksploatacji auta powstaje wiele rys, zmatowień i wżerów na powierzchni lakierniczej pojazdu. Auto przestaje błyszczeć, kolor traci swoją głębię, auto wygląda staro i mało atrakcyjnie. Dzięki polerowaniu mechanicznemu oraz innych kompleksowych usług renowacyjnych jesteśmy w stanie przywrócić stan lakieru samochodu do momentu jak opuszczał fabrykę, a nawet lepszego. Dodatkowo zabezpieczymy go wytrzymałą chemią taką jak twardy wosk lub powłoka kwarcowa i powłoka ceramiczna

Zapraszam do zapoznania się z ofertą poniżej.

Car detailing

Mechaniczna korekta lakieru to bardzo skuteczne, aczkolwiek czasochłonne i wymagające doświadczenia zajęcie. Głównym założeniem jest umiejętne spolerowanie wierzchniej i jak najmniejszej powierzchni lakierniczej tak aby pozbyć się wszelkich rys i zmatowień. 

Usługę dzielimy na trzy pakiety:

One Step

Jest to jednoetapowe nabłyszczanie lakieru poprzez polerowanie. Już taki zabieg usuwa wiele mniejszych rysek i nabłyszcza powłokę lakierniczą dając zaskakujące efekty. W pakiecie otrzymują Państwo zabezpieczenie karoserii twardym woskiem aby nadać jeszcze lepszy połysk i ochronić wypolerowaną powierzchnię przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Cena od 950 zł netto

Dwu etapowe

Taka usługa usunie nawet 70% rys z powierzchni lakierniczej pojazdu, w większości przypadków jest to wystarczająca usługa pozwalająca uzyskać zadowalający i świeży wygląd samochodu. Po tej usłudze proponujemy zabezpieczenie lakieru minimum twardym woskiem - warto jednak zastanowić się nad bardziej trwała ochrona jaka jest powłoka kwarcowa (starcza na 1-2 lata) lub powłokę ceramiczną (3-5 lat) aby delikatniej po polerowaniu powłoce lakierniczej nadać twardości, oraz właściwości hydrofobowych i antystatycznych ułatwiających utrzymanie pojazdu w czystości.

Więcej o innych metodach zabezpieczeń poniżej.

Cena od 1800 zł netto

wieloetapowe

Najbardziej kompleksowe polerowanie usuwające nawet 90% rys i skaz lakieru. Najbardziej zaawansowana i czasochłonna usługa gwarantująca fenomenalny wygląd auta tak jak przy wyjeździe z salonu, a nawet lepiej. Podczas wieloetapowego polerowania znika “morka” (struktura) lakieru dzięki czemu nadajemy mu lustrzany połysk.Po tak rozbudowanym zabiegu warto zabezpieczyć auto zaawansowanymi środkami chemicznymi lub foliami bezbarwnymi, aby utrzymać idealny wygląd auta na długi czas.

Więcej o zabezpieczeniach chemicznych poniżej.

Cena od 2400 zł netto

metody zabezpieczeń

twardy wosk

Absolutnie podstawowa ochrona lakieru dająca zaskakujący efekt, nadająca śliskość, połysk i głębię lakieru powłoka stworzona przez wosk wytrzyma na karoserii auta około 6 miesięcy.
Wosk świetnie maskuje drobne ryski lakieru przez co nadaje świetny połysk i głębie powierzchni lakierniczej.

Cena od 350 zł netto

powłoka kwarcowa

Wysoce specjalistyczna powłoka chemiczna, która po aplikacji wiąże się z lakierem i tworzy skuteczną ochronę przez czynnikami zewnętrznymi.
Podstawowe cechy Powłoki kwarcowej:
-twardość powłoki w skali Mohsa 9H
-trwałość do 2 lat
-szklistość i głębia lakieru

Ten zabieg można przeprowadzić na nowych samochodach i używanych autach - po wcześniejszym sprawdzeniu stanu oryginalnej powłoki i usunięciu ewentualnych uszkodzeń.

Cena od 1200 zł netto

powłoka ceramiczna

Najbardziej zaawansowana powłoka chemiczna na rynku, nadająca karoserii szklaną powłokę o bardzo wysokiej twardości (9H), połysku i właściwościach hydrofobowych i antystatycznych. Trwałość powłoki przy odpowiedniej pielęgnacji to 4-7 lat.

Ten zabieg można przeprowadzić na nowych samochodach i używanych autach - po wcześniejszym sprawdzeniu stanu oryginalnej powłoki i usunięciu ewentualnych uszkodzeń.

Cena od 3000 zł netto
Czytaj więcej

Car detailing Warszawa

Zainteresowane usługami detailingowymi w Warszawie, podobnie jak w wielu innych polskich miastach, znacznie wzrosło w ostatnich latach. Właściciele samochodów zdają sobie sprawę z faktu, jak wiele korzyści dają profesjonalne mycie pojazdu, konserwacja jego wnętrza specjalnymi środkami czy zabezpieczenie fabrycznego lakieru trwałą i efektowną powłoką. Jako firma z wieloletnim doświadczaniem nie boimy się odważnych projektów i nieszablonowych realizacji, a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. W Promomoto zawsze można liczyć na auto detailing najwyższej jakości, w przystępnej cenie, bo swoje auta zostawiacie Państwo pod opieką prawdziwych pasjonatów motoryzacji. Nasze usługi świadczymy z zachowaniem najbardziej restrykcyjnych standardów detailingu samochodowego.

Auto detailing Warszawa – więcej niż konserwacja samochodu

Jeśli samochody to dla Państwa coś więcej niż tylko środek transportu, a regularną pielęgnację lakieru i tapicerki traktujecie niemal jak rytuał, to car detailing jest doskonałym pomysłem! Być może jako kierowcy spotkaliście się Państwo z tym określeniem, ale nie wiecie, co dokładnie oznacza? Profesjonalny auto detailing obejmuje szerokie spektrum usług, które poprawiają estetykę pojazdu, jednocześnie zabezpieczając go przed trudami codziennej eksploatacji. Usługa detailingowa, która dostępna jest w Warszawie, może obejmować m.in.:

– zabezpieczenie karoserii twardym woskiem,

– aplikację powłoki kwarcowej,

– polerowanie, woskowanie lakieru,

– mycie detailingowe oraz czyszczenie tapicerki,

– renowację reflektorów,

– kompleksowy detailing wnętrza kokpitu.

Usługa detailingowa Warszawa – nie tylko dla nowych aut!

W Promomoto zajmujemy się wszystkimi autami – zarówno całkiem nowymi, kilkuletnimi, jak i tymi z długą historią, które również zasługują na szczególne traktowanie ze strony swoich właścicieli. Dlatego, jeśli zastanawiają się Państwo, czy warto zlecić car detailing, mając używane lub starsze auto, odpowiedź brzmi: zdecydowanie tak! Kompleksowe czyszczenie z użyciem specjalistycznych środków, trwałe zabezpieczenie fabrycznego lakieru kwarcową powłoką czy regeneracja lamp i kloszy to tylko niektóre usługi detailingowe, które wykonujemy w samochodach kilku-, kilkonastoletnich, jak również w pojazdach, które doczekały się statusu klasyków motoryzacji.

Liczy się profesjonalizm!

Dlaczego powinni Państwo zaufać akurat nam, skoro auto detailing w Warszawie rozwija się w zawrotnym tempie i powstaje coraz to więcej takich miejsc? Podczas gdy wiele firm z branży świadczy usługi detailingowe wyłącznie z nazwy, sprowadzając wykonywane czynności do standardowego mycia lub polerowania lakieru, my proponujemy kompleksową obsługę, w zakresie idealnie dopasowanym do Państwa potrzeb. Stosujemy wyłącznie najwyższej jakości woski, powłoki, kosmetyki oraz akcesoria, w każde zlecenie wkładając serce, ekspercką wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie.

Zastanawiacie się Państwo, czy zlecić nam detailing samochodu? Zapraszamy do sprawdzenia naszych wcześniejszych realizacji. To z pewnością Państwa przekona, że potrafimy zmieniać samochody w motoryzacyjne dzieła sztuki.