Powłoka Ceramiczna

Oferujemy zabezpieczenie lakieru samochodowego powłoką ceramiczną w Warszawie. Sama powłoka ceramiczna to najbardziej zaawansowany i najnowocześniejszy produkt chemiczny do zabezpieczania lakieru samochodowego. Wiąże się z lakierem i utwardza go. Charakteryzuje się bardzo wysoką twardością (9H), zapewnia wysoki połysk lakieru oraz posiada właściwości hydrofobowe. Ponadto powłoki ceramiczne mogą zapewnić doskonałą ochronę przed promieniami UV i innymi czynnikami środowiskowymi, które z czasem mogą powodować blaknięcie lub niszczenie lakieru. Trwałość to przy odpowiedniej pielęgnacji od 5 do 7 lat. Powłoka ceramiczna charakteryzuje się znakomitą zdolnością do odpychania zanieczyszczeń, dzięki temu samochód brudzi się znacznie wolniej, a jego pielęgnacja jest znacznie prostsza. Ma to ogromne znaczenie dla zmniejszenia ryzyka uszkodzenia samochodu. Udowodniono, że prawie 50% defektów na lakierze powstaje właśnie podczas nieprawidłowego mycia pojazdu.

Zabezpieczenie lakieru samochodowego powłoką ceramiczną w Warszawie.

Dowiedz się więcej poniżej!

Z pojazdu zabezpieczonego powłoką ceramiczną więcej zabrudzeń możemy usunąć bezdotykowo, dzięki czemu ograniczamy ryzyko uszkodzenia lakieru. Powłoka ceramiczna może być zastosowana zarówno na nowych jak i używanych autach – po wcześniejszym sprawdzeniu stanu oryginalnej powłoki i usunięciu ewentualnych uszkodzeń. Ceramiczna ochrona lakieru to doskonałe rozwiązanie dla osób, które na dłuższy czas chcą zabezpieczyć lakier przed uszkodzeniami oraz zapewnić mu głęboką, gładką powierzchnię. Proces aplikacji wymaga sporego doświadczenia ponieważ wykonany nieprawidłowo może doprowadzić do powstania smug na lakierze, których usunięcie jest możliwe jedynie przez polerowanie lakieru i zdejmowanie powłoki, która została zaaplikowana.

Powłoka Ceramiczna Warszawa Rivashield

Pielęgnacja auta z powłoką ceramiczną

Powłoka ceramiczna nie wymaga od użytkownika żadnych czynności ponad odpowiednie mycie i pielęgnację samochodu.  Na aucie regularnie mytym przy użyciu odpowiednich produktów jest ona rozwiązaniem trwałym i skutecznym, które w przeciwieństwie do wosków utrzymuje się przez długi czas, zapewniając głęboki połysk i hydrofobowość.  Rozwiązanie polecane zarówno dla hobbystów, jak i dla każdego kto sam dba o auto i z pewnością doceni właściwości produktu.

Powłoka ceramiczna - Na jakie powierzchnie możemy ją nałożyć?

Powłokę ceramiczną można nakładać na wszystkie rodzaje powierzchni samochodowych, w tym lakier, tworzywa sztuczne i metal. Może być również stosowany na felgach, szybach przednich i innych powierzchniach w celu zapewnienia dodatkowej ochrony. Należy pamiętać, że powłoki ceramiczne nie są trwałe i należy je nakładać ponownie po pewnym czasie, w zależności od produktu i intensywności użytkowania samochodu.

Powłoka ceramiczna czy folia ochronna PPF

Powłoka ceramiczna a folie ochronne PPF

Powłoka ceramiczna zapewnia wysoki połysk oraz zabezpieczenie lakieru. Należy pamiętać, że w celu pełnej ochrony lepszym rozwiązaniem jest bezbarwna folia ochronna PPF. Powłoka ceramiczna wiąże się z lakierem i utwardza go, co chroni przed mikrozarysowaniami. Jednakże w przypadku większych zarysowań, odprysków, czy uszkodzeń mechanicznych polecamy folie ochronne PPF. Dowiedz się więcej o oklejaniu samochodów folią.

Powłoka ceramiczna a powłoka kwarcowa

Wybór między powłoką ceramiczną a kwarcową powinien być podyktowany indywidualnymi potrzebami i preferencjami. Powłoka kwarcowa, często uznawana za bardziej ekonomiczną opcję ochrony lakieru, wyraźnie przewyższa tradycyjne metody zabezpieczenia, takie jak woskowanie, pod względem trwałości. Oferuje solidną warstwę ochronną, która w efektywny sposób utrwala blask pojazdu i jest odporna na czynniki zewnętrzne. Mimo swoich zalet, porównując ją z powłoką ceramiczną, która reprezentuje jeszcze wyższy standard wydajności i ochrony, powłoka kwarcowa prezentuje się jako produkt o podstawowych właściwościach. Powłoka ceramiczna, dzięki swoim zaawansowanym cechom – takim jak wyjątkowa odporność na zarysowania i uszkodzenia czy długotrwałe zachowanie połysku – ustanawia nowy wzorzec w dziedzinie zabezpieczeń lakieru samochodowego.

Cena powłoki ceramicznej

Cena powłoki ceramicznej w Warszawie zaczyna się od 2500zł netto. Należy jednak mieć na uwadze, że do tego mogą dojść ewentualne koszty przygotowania lakieru. Wynika to z tego, że lakier musi być w stanie idealnym, co może wymagać wieloetapowej jego korekty.

Zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną – Zaufaj specjalistom

Powłoka ceramiczna to świetny sposób na zabezpieczenie lakieru samochodu i ułatwienie utrzymania jego wyglądu. Chociaż nie jest to trwała ochrona to może sprawić, że Twój samochód będzie wyglądał jak nowy. Powłoka ceramiczna działa znacznie dłużej niż tradycyjne metody ochrony lakieru. Aby uzyskać jak najlepsze rezultaty, powierz swoje auto profesjonalistom Promomoto z Warszawy.

Powłoka ceramiczna - zabezpieczenie Mercedesa