Polerowanie lakieru samochodowego

Polerowanie lakieru samochodowego wykonane przez naszych specjalistów w Warszawie to gwarancja wysokiej jakości usług. Jako doświadczony zespół posiadamy niezbędny sprzęt potrzebny do renowacji lakieru samochodu, tak aby prezentował się jakby dopiero wyjechał z salonu. Odświeżenie lakieru poprzez polerowanie pozwoli na usunięcie licznych rys oraz wżerów spowodowanych między innymi przez ptasie odchody. Powierz swój pojazd profesjonalistom – odśwież lakier w Promomoto w Warszawie.

Polerowanie lakieru - Dowiedz się więcej poniżej!

Korekta lakieru samochodowego

Korekta lakieru samochodowego poprzez polerowanie to jeden z najbardziej czasochłonnych i szczegółowych procesów auto detailingu. Dzieli się na 3 etapy, które należy dobrać w zależności od uszkodzenia lakieru oraz efektu jaki chcemy uzyskać. Jednoetapowa korekta lakieru pozwala na usunięcie od 40% uszkodzeń lakieru samochodu, przy czym auto polerowane jest tylko jeden raz. Dwuetapowa korekta lakieru pozwala na pozbycie się od 60% uszkodzeń lakieru, podczas tego procesu samochód polerowany jest dwukrotnie. I ostatni trzeci etap, czyli kompleksowa korekta lakieru – pozwala na usunięcie od 80% rys, wszelkiego rodzaju zmatowień, wżerów po owadach i ptasich odchodach.

Po wykonanej korekcie lakieru polecamy dodatkowo zabezpieczyć samochód poprzez oklejenie folią ochronną PPF, bądź zastosowanie powłoki ceramicznej lub powłoki kwarcowej.

Trwałość

Skutek przykładnego wykonania polerowania lakieru samochodowego jest permanentny – klient odbierze samochód, który pokryty jest lakierem bez większości rys, które posiadał, a długość tego efektu zależna jest od sposobu dbania o auto, toteż niezmiernie ważne jest dodatkowe zabezpieczenie samochodu.

Głębia koloru

Odpowiednio wypolerowany lakier samochodu dodaje mu głębi i pozwala cieszyć się świeżością koloru. Auto bardzo dobrze prezentuje się w świetle dziennym.

Odświeżenie

Odnowiona powłoka samochodu nie tylko daje satysfakcję dobrze zainwestowanych pieniędzy, ale podkreśla ważność poddawania auta temu zabiegowi. Cieszy oko i daje odczuć, że samochód jest jak nowy.

Renowacja lakieru przy pomocy sprawdzonych narzędzi i preparatów

Praktycznie każdy lakier odpowiedniej grubości będzie nadawał się do polerowania. Główną przeszkodą w wykonaniu tej usługi jest występowanie słabej jakości warstwy lakierniczej. Najlepsze efekty odnowy lakieru samochodowego uzyskujemy przy użyciu sprawdzonych narzędzi i preparatów. Jeszcze przed przystąpieniem do renowacji lakieru auto jest bardzo dokładnie myte. Usuwane są wtedy wszelkiego rodzaju zabrudzenia, które są mocno osadzone na lakierze. Do wszystkich działań związanych z polerowaniem lakieru samochodowego wykorzystujemy produkty znanych producentów, a ponadto korzystamy z wysokiej jakości maszyn polerskich.

Polerowanie samochodu – jak chronić lakier po wykonanej usłudze?

W dzisiejszym świecie, gdzie wygląd samochodu ma ogromne znaczenie dla wielu właścicieli, polerowanie lakieru samochodowego jest jednym z kluczowych elementów utrzymania estetyki pojazdu. Jednak równie ważne, co samo polerowanie, jest odpowiednia ochrona lakieru po tym zabiegu. Po wykonanej korekcie lakieru samochodowego ważna jest odpowiednia jego ochrona. Zapewnia ona nie tylko utrzymanie estetyki, ale również zabezpiecza powierzchnię przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak promieniowanie UV, kwaśne deszcze, drobiny zanieczyszczeń czy sól drogowa.

Polerowanie lakieru samochodowego a metody ochrony lakieru

Polerowanie lakieru auta w Warszawie

Wybór metody ochrony lakieru po jego renowacji jest kluczowy. Najskuteczniejszą metodą ochrony lakieru samochodowego po wykonanym polerowaniu jest zastosowanie bezbarwnej folii ochronnej PPFZastosowanie folii PPF, która charakteryzuje się zdolnością do samoregeneracji, zapewnia, że chroniona powierzchnia zachowuje idealny połysk oraz głębokość koloru. Producent oferuje gwarancję na produkt trwającą nawet do 15 lat. Przy właściwej pielęgnacji, folia ochronna na samochód może zapewniać ochronę pojazdu przez cały okres jego użytkowania. Kolejną metodą ochrony po polerowaniu lakieru samochodowego jest zastosowanie powłoki ceramicznej. Przy odpowiednim dbaniu, powłoka ceramiczna utrzymuje swoje właściwości od 5 do 7 lat. Dzięki doskonałej zdolności odpierania zanieczyszczeń, samochód rzadziej ulega zabrudzeniu, co ułatwia jego pielęgnację. Jest to istotne w celu zminimalizowania ryzyka uszkodzeń pojazdu. Następnym sposobem ochrony po polerowaniu lakieru samochodowego jest zastosowanie powłoki kwarcowej. Powłoka kwarcowa ułatwia usuwanie różnego rodzaju zabrudzeń, w tym zaschniętych owadów, i stanowi pierwszą linię obrony przed negatywnymi wpływami środowiska. Jako związek chemiczny efektywnie wiąże się z lakierem, tworząc ochronną warstwę działającą nawet do 2 lat. Jest to atrakcyjna alternatywa w stosunku do wosku, który wymaga aplikacji kilkakrotnie w ciągu roku.

Kluczem do utrzymania efektu po korekcie lakieru i zastosowaniu jednej z metod jego ochrony jest również regularne mycie pojazdu, najlepiej przy użyciu łagodnych szamponów samochodowych, oraz powtarzanie procesu aplikacji środków ochronnych zgodnie z zaleceniami producenta. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą szamponów samochodowych w naszym sklepie.

Polerowanie lakieru samochodowego – cena usługi

Ceny polerowania lakieru samochodowego są ustalane indywidualnie – w zależności od rodzaju i wielkości auta, obecnego stanu lakieru oraz przede wszystkim od efektu jaki chcielibyśmy uzyskać. Koszt odświeżenia lakieru całego samochodu zaczyna się już od 1500 zł netto. Nasze doświadczenie oraz realizacje klasy premium potwierdzają, że warto nam zaufać i odnowić swój samochód właśnie u nas.

Jesteś zainteresowany polerowaniem lakieru w Warszawie? Jeśli tak, serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Odnowa lakieru poprzez polerowanie
sprawdź nasze realizacje