Zmiana koloru auta

Oferujemy zmianę koloru auta w Warszawie. Zmiana koloru samochodu przez oklejanie folią jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy w odwracalny sposób chcą odmienić swój samochód. Zabieg ten jest również polecany osobom, którym nie udało się kupić auta w wymarzonym kolorze, czy to przez ograniczenia produkcji, czy przez brak konkretnego koloru w ofercie producentów. Jako specjaliści w zmianie koloru auta posiadamy kilkaset kolorów folii w różnych rodzajach wykończenia: od kolorów wykończonych w macie, przez kolory satynowe, aż do kolorów błyszczących imitujących lakiery samochodowe. W celu indywidualnej wyceny zmiany koloru auta w Warszawie skontaktuj się z naszymi specjalistami lub odwiedź nasze biuro zlokalizowane przy ulicy Ludwika Rydygiera 8/bud. 19.

Zmiana koloru samochodu – Najważniejsze zalety:

Wybierz pakiet zmiany koloru auta w Warszawie

Dowiedz się więcej poniżej!

Zmiana koloru auta -Stylizacja

Zmieniając drobne akcenty jesteśmy w stanie znacząco zmienić wygląd auta. Dzięki współpracy z grafikami możemy także wykonać indywidualny projekt zmiany koloru samochodu poprzez oklejenia Państwa pojazdu.

Najbardziej popularnymi usługami zmiany koloru auta poprzez stylizację są:

– oklejanie listew chromowych na czarny połysk

– wykonywanie pasów stylizacyjnych

– przyciemnianie lamp

– oklejanie listew dekoracyjnych wewnątrz auta

– zmiana koloru końcówek wydechu

– oklejanie dachu na czarny połysk

Zmiana koloru auta w Warszawie - McLaren

Zalety folii do zmiany koloru auta

Na początku warto wspomnieć, że zmiana koloru auta jest całkowicie legalna i nie ma potrzeby wprowadzania żadnych modyfikacji w dokumentach po wykonanej usłudze. Folie do zmiany koloru auta odznaczają się bardzo dobrą trwałością, a przy odpowiedniej pielęgnacji wystarczą na kilka lat.  Folia kolorowa daje również możliwość dowolnej stylizacji auta, nieosiągalną przy lakierze fabrycznym. Można przy jej użyciu wykonywać różne wzory od pasków akcentowych, przez dwukolorowe wykończenie wybranych elementów, aż do projektów oklejenia pół na pół. Użycie folii do zmiany koloru samochodu pozwala na maksymalne zindywidualizowanie auta tak, aby nie było możliwości spotkania drugiego takiego samego na ulicy. Jeśli więc chcesz wyróżnić się z tłumu, dopasować samochód do swojego stylu czy charakteru to prosta usługa zastosowania folii zrobi niesamowity efekt końcowy. 

Zmiana koloru auta - Cena usługi

Warto zwrócić uwagę na to, że zmiana koloru samochodu poprzez oklejanie folią jest znacznie tańsza od lakierowania samochodu. Cena zmiany koloru auta w Warszawie zależy od kilku czynników takich jak rozmiar auta czy wybrany materiał. Są to koszty zaczynające się od około 2000zł netto w przypadku zmiany koloru samego dachu, czy 15000zł netto w przypadku zmiany koloru całego samochodu. Zdarzają się też projekty dużo droższe, gdy indywidualizacja wykracza poza oklejanie lakieru. Zastosowanie folii to usługa, która ceną bije na głowę lakiery indywidualne oferowane przez producentów aut.

Koniecznie sprawdź nasze inne usługi oklejania samochodów!

Zmiana koloru auta w Warszawie

Zmiana koloru auta folią PPF

Zmiana koloru auta kolorową folią PPF to świetny sposób, aby dokonać metamorfozy wyglądu auta przy okazji zabezpieczając jego lakier. Folia PPF do zmiany koloru łączy w sobie funkcje folii ochronnej z funkcjami zarezerwowanymi dotychczas wyłącznie dla folii winylowych. Co więcej, kolorowe folie PPF to najlepiej wyglądające folie, ich wygląd zbliżony jest do powierzchni lakierowanej. Rewolucyjny produkt to połowa sukcesu, aby w pełni cieszyć się doskonałym wyglądem swojego auta, oddaj je w ręce specjalistów. Zapraszamy do Promomoto.pl, skontaktuj się z nami, aby poznać ofertę.

Dowiedz się więcej o foliach ochronnych PPF.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące zmiany koloru auta

Zmiana koloru pojazdu może odmienić jego wygląd i nadać mu nową osobowość. Jest to doskonały sposób na odświeżenie wyglądu samochodu bez konieczności zakupu nowego.

Tak, zazwyczaj możesz wybrać praktycznie każdy kolor spośród dostępnych opcji w próbnikach lub zlecić nam dopasowanie konkretnego koloru według Twoich preferencji.

Czas potrzebny na zmianę koloru auta może się różnić w zależności od zakresu prac oraz obciążenia warsztatu. W większości przypadków proces ten trwa od kilku dni do tygodnia.

Wartość samochodu może się zmienić w zależności od jakości pracy lakierniczej oraz popularności wybranego koloru. Jednak profesjonalnie przeprowadzona zmiana koloru może nawet zwiększyć atrakcyjność pojazdu na rynku wtórnym.

W Polsce żadne przepisy nie regulują konieczności zmian w dowodzie rejestracyjnym w przypadku zmiany koloru auta.

Zazwyczaj usługa zmiany koloru auta dotyczy wyłącznie zewnętrznej powłoki lakieru.