Zmiana koloru auta

Zmiana koloru auta przez oklejanie folią jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy w odwracalny sposób chcą odmienić swój samochód. Zabieg ten jest również polecany osobom, którym nie udało się kupić auta w wymarzonym kolorze, czy to przez ograniczenia produkcji, czy przez brak konkretnego koloru w ofercie producentów. Jako specjaliści w zmianie koloru auta posiadamy kilkaset kolorów folii w różnych rodzajach wykończenia: od kolorów wykończonych w macie, przez kolory satynowe, aż do kolorów błyszczących imitujących lakiery samochodowe. W celu indywidualnej wyceny zmiany koloru auta w Warszawie skontaktuj się z naszymi specjalistami lub odwiedź nasze biuro zlokalizowane przy ulicy Ludwika Rydygiera 8/bud. 19.

Zmiana koloru samochodu – Najważniejsze zalety:

Zmiana koloru auta -Stylizacja

Zmieniając drobne akcenty jesteśmy w stanie znacząco zmienić wygląd auta. Dzięki współpracy z grafikami możemy także wykonać indywidualny projekt zmiany koloru samochodu poprzez oklejenia Państwa pojazdu.

Najbardziej popularnymi usługami zmiany koloru auta poprzez stylizację są:

– oklejanie listew chromowych na czarny połysk

– wykonywanie pasów stylizacyjnych

– przyciemnianie lamp

– oklejanie listew dekoracyjnych wewnątrz auta

– zmiana koloru końcówek wydechu

– oklejanie dachu na czarny połysk

Zmiana koloru auta w Warszawie - McLaren

Zalety folii do zmiany koloru auta

Na początku warto wspomnieć, że zmiana koloru auta jest całkowicie legalna i nie ma potrzeby wprowadzania żadnych modyfikacji w dokumentach po wykonanej usłudze. Folie do zmiany koloru auta odznaczają się bardzo dobrą trwałością, a przy odpowiedniej pielęgnacji wystarczą na kilka lat.  Folia kolorowa daje również możliwość dowolnej stylizacji auta, nieosiągalną przy lakierze fabrycznym. Można przy jej użyciu wykonywać różne wzory od pasków akcentowych, przez dwukolorowe wykończenie wybranych elementów, aż do projektów oklejenia pół na pół. Użycie folii do zmiany koloru samochodu pozwala na maksymalne zindywidualizowanie auta tak, aby nie było możliwości spotkania drugiego takiego samego na ulicy. Jeśli więc chcesz wyróżnić się z tłumu, dopasować samochód do swojego stylu czy charakteru to prosta usługa zastosowania folii zrobi niesamowity efekt końcowy. 

Zmiana koloru auta - Cena usługi

Warto zwrócić uwagę na to, że zmiana koloru samochodu poprzez oklejanie folią jest znacznie tańsza od lakierowania samochodu. Koszt zmiany koloru auta zależy od kilku czynników takich jak rozmiar auta czy wybrany materiał. Są to koszty zaczynające się od około 2000zł netto w przypadku zmiany koloru samego dachu, czy 15000zł netto w przypadku zmiany koloru całego samochodu. Zdarzają się też projekty dużo droższe, gdy indywidualizacja wykracza poza oklejanie lakieru. Zastosowanie folii to usługa, która ceną bije na głowę lakiery indywidualne oferowane przez producentów aut.

Zmiana koloru auta w Warszawie