Profesjonalne oklejanie samochodów Warszawa

Folia ochronna PPF

Zabezpieczenie lakieru bezbarwną folią ochronną PPF (Paint Protection Film) to najbardziej zaawansowana i najskuteczniejsza forma ochrony lakieru. Zadbamy by na Twoim pojeździe nie pojawiła się żadna rysa! W naszej ofercie znajduje się również możliwość stylizacji folią.

Wybierz pakiet oklejania samochodu folią ochronną PPF lub skonfiguruj idealne zabezpieczenie indywidualnie

Dowiedz się więcej poniżej!

Folie Ochronne

Folia ochronna PPF to zdecydowanie najlepsze zabezpieczenie dostępne na rynku. Dzięki swoim właściwościom samoregeneracji sprawia, że zabezpieczony element będzie miał idealny połysk oraz jeszcze większą głębię koloru. Folia samochodowa, którą używamy jest idealnie gładka, posiada właściwości hydrofobowe/hydrofilowe i antystatyczne. Producent przewiduje od 10 do 15 lat gwarancji produktu – w przypadku odpowiedniej pielęgnacji folia ochronna na samochód będzie chronić auto dożywotnio! Folie ochronną PPF można z łatwością zdjąć, nie wyrządzając jakiejkolwiek szkody dla powłoki lakierniczej. Warunki gwarancyjne materiału są jasne i przejrzyste, dostępne do zapoznania się na stronach internetowych producentów.

Ochrona

Folia ochronna PPF tworzy warstwę ochronną grubości od 150 do nawet 300 mikronów, tym samym uniemożliwia powstanie uszkodzeń na skutek wszelkich przetarć, zarysowań, odprysków i piaskowania. Bezbarwna Folia ochronna PPF świetnie filtruje szkodliwe promieniowanie UV, dzięki czemu lakier pod spodem nie starzeje się i nie blaknie z upływem czasu.

Samoregeneracja

Dzięki samonaprawiającym się właściwościom, folia ochronna na samochód samoczynnie regeneruje się pod wpływem ciepła. Dzięki temu auto przez wiele lat zachowuje idealny połysk i wygląd lakieru. Grubość warstwy samoregenerującej to 15 mikronów – dzięki czemu większość rysek i zmatowień powstałych podczas użytkowania auta będzie samoczynnie zanikać.

Efekt wizualny

Folia ochronna PPF pogłębia kolor i zapewnia trwały, lustrzany blask. Jej właściwości sprawiają, iż efekt utrzymuje się przez cały okres użytkowania. Dzięki naszemu doświadczeniu w aplikacji, widoczność materiału zlikwidowana jest do absolutnego minimum – dlatego też właściciele kolekcjonerskich aut egzotycznych z zaufaniem je nam powierzają co można zaobserwować w naszym portfolio.

Wybierz pakiet

Pakiety dostosowujemy do warunków użytkowania i wymagań właściciela
Oklejanie samochodów folią ochronną PPF - Warszawa - pakiet Basic

Pakiet Basic podstawowy pakiet ochronny folią ochronną PPF. Obejmuje on zabezpieczenie przedniego zderzaka, reflektorów i lusterek – czyli miejsc, które są najbardziej narażone na uszkodzenia mechaniczne. Pakiet Basic to podstawowa ochrona lakieru. Protekcję w większym zakresie gwarantuje wybór pakietów Bikini, Optimum lub Platinium.

Dodatkowe opcje zabezpieczenia:

– Krawędzie drzwi 70zł netto

– Próg załadunkowy tylnego zderzaka od 300zł netto

–  Wnęki klamek drzwi od 100zł/szt netto

Cena od 2 500 zł netto

Oklejanie samochodów folią ochronną PPF - Warszawa - pakiet Bikini

Pakiet Bikini to oklejanie folią ochronną PPF przedniej części samochodu, czyli przedniego zderzaka, reflektorów, lusterek oraz przedniej części maski i przednich błotników.  Pakiet gwarantuje zabezpieczenie najbardziej narażonych na uszkodzenia elementów karoserii łącznie z częściowym zabezpieczeniem maski i błotników. Jest to idealny kompromis ceny i optymalnego zabezpieczenia pojazdu .

Dodatkowe opcje zabezpieczenia:

– Krawędzie drzwi 70zł netto

– Próg załadunkowy tylnego zderzaka od 300zł netto

–  Wnęki klamek drzwi od 100zł/szt netto

Cena od 3 500 zł netto

Oklejanie samochodów folią ochronną PPF - Warszawa - pakiet Full Front

Pakiet Full front to całkowite zabezpieczenie przedniej części auta. Obejmuje on oklejenie: całej maski, przednich błotników, przednich lamp, lusterek oraz przedniego zderzaka. Maska auta przez swoją dużą powierzchnię jest bardzo często traktowana reprezentacyjnie. Jej idealny stan jest kluczowy, aby auto wyglądało jak nowe i utrzymywało swoją wartość.

Dodatkowe opcje zabezpieczenia:

– Krawędzie drzwi 70zł netto

– Próg załadunkowy tylnego zderzaka od 300zł netto

–  Wnęki klamek drzwi od 100zł/szt netto

Cena od 5 500 zł netto

Oklejanie samochodów folią ochronną PPF - Warszawa - pakiet Full PPF

Pakiet Full PPF to całościowe zabezpieczenie samochodu folią. Gwarantuje całkowitą ochronę, nie tylko przed uszkodzeniami doznanymi w trakcie jazdy, lecz także przed mechanicznymi urazami, oraz otarciami parkingowymi. Aplikując folię ochronną na cały pojazd, nie musimy się martwić o uszkodzenia powstające podczas eksploatacji. Dzięki właściwościom folii auto przy odpowiedniej pielęgnacji zachowa połysk, głębię koloru jak przy wyjeździe z salonu.

Cena od 15 000 zł netto

Oklejanie samochodów folią ochronną PPF - Warszawa - Konfiguracja pakietu indywidualnie

Pakiet Individual pozwala na skonfigurowanie dowolnego zabezpieczenia auta foliami ochronnymi. W celu ustalenia szczegółów wyceny zapraszam do skontaktowania się z Nami.

Cena ustalana indywidualnie

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Kolejny Mclaren Senna w promomoto.pl, tym razem mojego stałego klienta w indywidualnej konfiguracji MSO. 2 auta w Polsce spośród 500 na całym świecie, oba zabezpieczane przez nas bezbarwną folią ochronną UPPF. Lakier całego auta kompleksowo zabezpieczyliśmy najlepszymi bezbarwnymi foliami ochronnymi od UPPF Polska po uprzednim polerowaniu lakieru. Zapraszam serdecznie do galerii 🙂 

Nowy Democar @mclaren_warszawa 🔥Mclaren’a 600LT MSO zabezpieczyliśmy bezbarwną folią ochronną od @uppf_poland, oraz wykonaliśmy indywidualny pasek stylizacyjny z naszego najnowszego materiału – czarnej folii ochronnej UPPF o niesamowitym połysku i właściwościach samoregeneracji!

Bugatti Chiron Sport po zmianie koloru czarną satynową folią oraz zabezpieczeniu karoserii bezbarwną matową folią ochronną RIVASHIELD MATTE

Skontaktuj się Z NAmi

W celu uzyskania spersonalizowanej oferty 

Czytaj więcej

Profesjonalne oklejanie samochodów folią PPF Warszawa

Nałożenie folii samochodowej wymaga czasu, cierpliwości oraz zdolności manualnych. Niewłaściwe wykonanie tej czynności niekorzystnie wpłynie na estetykę pojazdu. Dlatego powinni zająć się tym profesjonaliści. Nasza firma posiada duże doświadczenie w podobnych realizacjach. Jeśli pragną Państwo wykonać foliowanie samochodu w Warszawie, to zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu. Oferujemy kompleksowe usługi, obejmujące staranne przygotowanie całego pojazdu, a następnie dokładne nakładanie oraz wygładzanie folii, aby nie powstały żadne niedoskonałości.

Oklejanie karoserii folią PPF to coraz popularniejsze rozwiązanie w Warszawie i innych dużych miastach. Wysokiej klasy folia PPF (paint protection film) skutecznie zabezpiecza lakier. Po takiej operacji samochód wygląda jak nowy. Do największych zalet oklejania karoserii należą stosunkowo niskie koszty oraz możliwość długotrwałego użytkowania, nawet przez kilkanaście lat.

Zabezpieczenie lakieru Warszawa

Lakierowanie auta to proces długotrwały, zajmujący około dwóch tygodni, a także bardzo kosztowny. Aby uniknąć trudności, związanych z przemalowaniem samochodu, warto odpowiednio zadbać o lakier. Folia samochodowa to najpewniejsza ochrona lakieru. Mieszkańcy Warszawy i okolic mogą skorzystać z usług naszej firmy. Stosujemy wyłącznie najwyższej jakości folie, pochodzące od renomowanych producentów, jak Xpel Warszawa oraz UPPF Warszawa. Bezbarwna folia nie tylko skutecznie ochroni lakier przed różnego rodzaju uszkodzeniami, ale także nada większej głębi jego barwie.

Działamy przy użyciu najlepszych folii – wylewnych. Dają one najbardziej estetyczny wygląd i umożliwiają ścisłe dopasowanie do kształtów dowolnego pojazdu.

Oklejanie samochodów folią PPF Warszawa

Gdy korzystają Państwo z samochodu, nie sposób uniknąć uszkodzeń lakieru, co znacznie obniża atrakcyjność, ale też wartość pojazdu. Podczas jazdy karoseria zostaje narażona na uderzenia drobnych kamieni, a zimą dochodzi do tego szkodliwe działanie soli, którą posypuje się drogi. Również promienie słoneczne mają negatywny wpływ na lakier, szczególnie w przypadku samochodów o ciemnej karoserii, która blaknie. Profesjonalne oklejenie samochodu pozwala chronić auta przed tymi oraz innymi niesprzyjającymi czynnikami. Decyzję o zastosowaniu takiego zabezpieczenia warto podjąć od razu po odbiorze samochodu z salonu. Wówczas karoseria pozbawiona jest jakichkolwiek odprysków i zarysowań, a gruba warstwa folii PPF pozwoli utrzymać fabryczną powłokę w idealnym stanie przez wiele lat. Jeśli zdecydują się Państwo na oklejanie samochodów w Warszawie, cena takiej usługi to koszt nieporównywalnie niższy od lakierowania, a efekt utrzyma się przez znacznie dłuższy czas.

Oklejanie samochodów w Warszawie – cennik

Dokładny koszt zabezpieczenia pojazdu folią zależy od wielu czynników. Nasza firma proponuje kilka pakietów. W podstawowym proponujemy Państwu oklejenie wyłącznie elementów najbardziej narażonych na uszkodzenia, takich jak zderzak, reflektory i lusterka. Istnieje także możliwość dokupienia dodatkowych zabezpieczeń. Zaawansowany pakiet obejmuje natomiast pokrycie całego pojazdu folią. W przypadku takiej usługi, jak oklejanie aut w Warszawie, cennik zależy także od modelu samochodu. Koszty wzrastają wraz z powierzchnią karoserii oraz stopniem trudności prac. Jeśli interesuje Państwa nietypowe oklejanie samochodów folią w Warszawie, cennik ustalamy indywidualnie. Szczegóły zlecenia mogą nam Państwo przedstawić za pomocą zamieszczonego na stronie formularza. Postaramy się jak najszybciej udzielić wszelkich informacji, a także określić przybliżone koszty realizacji. Oczywiście służymy pomocą, więc w razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.