Profesjonalne oklejanie samochodów Warszawa

Folie Ochronne

Zabezpieczenie lakieru folią bezbarwną to najbardziej zaawansowana i najskuteczniejsza forma ochrony lakieru. Zadbamy by na twoim pojeździe nie pojawiła się żadna rysa!

Wybierz pakiet lub skonfiguruj idealne zabezpieczenie indywidualnie

Dowiedz się więcej poniżej!

Folie Ochronne

Folia ochronna to zdecydowanie najlepsze zabezpieczenie dostępne na rynku. Dzięki swoim właściwościom samoregeneracji sprawia, że zabezpieczony element będzie miał idealny połysk oraz jeszcze większą głębię koloru. Folia którą używamy jest idealnie gładka, posiada właściwości hydrofobowe i antystatyczne. Producent przewiduje aż 12 letnią gwarancję produktu – w przypadku odpowiedniej pielęgnacji folia będzie chronić auto dożywotnio! Folie można z łatwością zdjąć, nie wyrządzając jakiejkolwiek szkody dla powłoki lakierniczej.

Ochrona

Folia tworzy warstwę ochronną grubości od 150 do nawet 300 mikronów, tym samym uniemożliwia powstanie uszkodzeń na skutek wszelkich przetarć, zarysowań, odprysków i piaskowania. Folia objęta jest gwarancją producenta nawet do 12 lat po aplikacji !

Samoregeneracja

Dzięki samo-naprawczym właściwościom, folia samoczynnie regeneruje się pod wpływem ciepła i czasu. Dzięki temu auto przez wiele lat zachowuje idealny połysk i wygląd lakieru.

Efekt wizualny

Folia pogłębia kolor i zapewnia trwały, lustrzany blask. Jej właściwości sprawiają, iż efekt utrzymuje się przez cały okres użytkowania.

Wybierz pakiet

Pakiety dostosowujemy do warunków użytkowania i wymagań właściciela
Profesjonalne oklejanie samochodów Warszaw - pakiet Basic

Pakiet Basic podstawowy pakiet ochronny. Obejmuje on zabezpieczenie przedniego zderzaka, reflektorów i lusterek – czyli miejsc, które są najbardziej narażone na uszkodzenia mechaniczne. Pakiet Basic to podstawowa ochrona lakieru. Protekcję w większym zakresie gwarantuje wybór pakietów Bikini, Optimum lub Platinium.

Dodatkowe opcje zabezpieczenia:

– Krawędzie drzwi 70zł netto

– Próg załadunkowy tylnego zderzaka od 300zł netto

–  Wnęki klamek drzwi od 100zł/szt netto

Cena od 2 500 zł netto

Profesjonalne oklejanie samochodów Warszaw - pakiet Bikini

Pakiet Bikini to oklejanie przedniej części samochodu, czyli przedniego zderzaka, reflektorów, lusterek oraz przedniej części maski i przednich błotników.  Pakiet gwarantuje zabezpieczenie najbardziej narażonych na uszkodzenia elementów karoserii łącznie z częściowym zabezpieczeniem maski i błotników. Jest to idealny kompromis ceny i optymalnego zabezpieczenia pojazdu .

Dodatkowe opcje zabezpieczenia:

– Krawędzie drzwi 70zł netto

– Próg załadunkowy tylnego zderzaka od 300zł netto

–  Wnęki klamek drzwi od 100zł/szt netto

Cena od 3 200 zł netto

Profesjonalne oklejanie samochodów Warszaw - pakiet Optimum

Pakiet Optimum to całkowite zabezpieczenie przedniej części auta. Obejmuje on oklejenie: całej maski, przednich błotników, przednich lamp, lusterek oraz przedniego zderzaka. Maska auta przez swoją dużą powierzchnię jest bardzo często traktowana reprezentacyjnie. Jej idealny stan jest kluczowy aby auto wyglądało jak nowe i utrzymywało swoją wartość..

Dodatkowe opcje zabezpieczenia:

– Krawędzie drzwi 70zł netto

– Próg załadunkowy tylnego zderzaka od 300zł netto

–  Wnęki klamek drzwi od 100zł/szt netto

Cena od 5 000 zł netto

Profesjonalne oklejanie samochodów Warszaw - pakiet Platinium

Pakiet Platinium to całościowe zabezpieczenie samochodu. Gwarantuje całkowitą ochronę, nie tylko przed uszkodzeniami doznanymi w trakcie jazdy, lecz także przed mechanicznymi urazami, oraz otarciami parkingowymi. Aplikując folie na cały pojazd, nie musimy się martwić o uszkodzenia powstające podczas eksploatacji. Dzięki włąściwościom folii auto przy odpowiedniej pielęgnacji zachowa  połysk, głębie koloru jak przy wyjeździe z salonu.

Cena od 12 000 zł netto

Pakiet Individual pozwala na skonfigurowanie dowolnego zabezpieczenia auta foliami ochronnymi. W celu ustalenia szczegółów wyceny zapraszam do skontaktowania się z Nami.

Cena ustalana indywidualnie

Poznaj Ofertę:

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Kolejny Mclaren Senna w promomoto.pl, tym razem mojego stałego klienta w indywidualnej konfiguracji MSO. 2 auta w Polsce spośród 500 na całym świecie, oba zabezpieczane przez nas bezbarwną folią ochronną UPPF. Lakier całego auta kompleksowo zabezpieczyliśmy najlepszymi bezbarwnymi foliami ochronnymi od UPPF Polska po uprzednim polerowaniu lakieru. Zapraszam serdecznie do galerii 🙂 

Nowy Democar @mclaren_warszawa 🔥Mclaren’a 600LT MSO zabezpieczyliśmy bezbarwną folią ochronną od @uppf_poland, oraz wykonaliśmy indywidualny pasek stylizacyjny z naszego najnowszego materiału – czarnej folii ochronnej UPPF o niesamowitym połysku i właściwościach samoregeneracji!

Porsche Macan trafiło do nas prosto z salonu na lawecie aby zabezpieczyć lakier przed wyjazdem na drogi 🛡

Oklejony bezbarwną folią ochronną @uppf_poland został cały przód auta, wnęki klamek oraz próg bagażnika. Reszta auta po uprzedniej korekcie lakieru została zabezpieczona powłoką ceramiczną 🔝

Skontaktuj się Z NAmi

W celu uzyskania spersonalizowanej oferty