DETAILING

Podczas eksploatacji auta powstaje wiele rys, zmatowień i wżerów na powierzchni lakierniczej pojazdu. Auto przestaje błyszczeć, kolor traci swoją głębię, auto wygląda staro i mało atrakcyjnie. Dzięki polerowaniu mechanicznemu oraz innych kompleksowych usług renowacyjnych jesteśmy w stanie przywrócić stan lakieru samochodu do momentu jak opuszczał fabrykę, a nawet lepszego. Dodatkowo zabezpieczymy go wytrzymałą chemią taką jak twardy wosk lub powłoka kwarcowa i powłoka ceramiczna.

 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą poniżej.

DETAILING

Mechaniczna korekta lakieru to bardzo skuteczne, aczkolwiek czasochłonne i wymagające doświadczenia zajęcie. Głównym założeniem jest umiejętne spolerowanie wierzchniej i jak najmniejszej powierzchni lakierniczej tak aby pozbyć się wszelkich rys i zmatowień. 

Usługę dzielimy na trzy pakiety:

One Step

Jest to jednoetapowe nabłyszczanie lakieru poprzez polerowanie. Już taki zabieg usuwa wiele mniejszych rysek i nabłyszcza powłokę lakierniczą dając zaskakujące efekty. W pakiecie otrzymują Państwo zabezpieczenie karoserii twardym woskiem aby nadać jeszcze lepszy połysk i ochronić wypolerowaną powierzchnię przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Cena od 600-800 zł netto

Dwu etapowe

Taka usługa usunie nawet 70% rys z powierzchni lakierniczej pojazdu, w większości przypadków jest to wystarczająca usługa pozwalająca uzyskać zadowalający i świeży wygląd samochodu. Po tej usłudze proponujemy zabezpieczenie lakieru minimum twardym woskiem - warto jednak zastanowić się nad bardziej trwała ochrona jaka jest powłoka kwarcowa (starcza na 1-2 lata) lub powłokę ceramiczną (3-5 lat) aby delikatniej po polerowaniu powłoce lakierniczej nadać twardości, oraz właściwości hydrofobowych i antystatycznych ułatwiających utrzymanie pojazdu w czystości.

Więcej o innych metodach zabezpieczeń poniżej.

Cena od 1100-1300 zł netto

wieloetapowe

Najbardziej kompleksowe polerowanie usuwające nawet 90% rys i skaz lakieru. Najbardziej zaawansowana i czasochłonna usługa gwarantująca fenomenalny wygląd auta tak jak przy wyjeździe z salonu, a nawet lepiej. Podczas wieloetapowego polerowania znika “morka” (struktura) lakieru dzięki czemu nadajemy mu lustrzany połysk.Po tak rozbudowanym zabiegu warto zabezpieczyć auto zaawansowanymi środkami chemicznymi lub foliami bezbarwnymi, aby utrzymać idealny wygląd auta na długi czas.

Więcej o zabezpieczeniach chemicznych poniżej.

Cena od 1500 zł netto

metody zabezpieczeń

twardy wosk

Absolutnie podstawowa ochrona lakieru dająca zaskakujący efekt, nadająca śliskość, połysk i głębię lakieru powłoka stworzona przez wosk wytrzyma na karoserii auta około 6 miesięcy.
Wosk świetnie maskuje drobne ryski lakieru przez co nadaje świetny połysk i głębie powierzchni lakierniczej.

Cena od 250-350 zł netto

powłoka kwarcowa

Wysoce specjalistyczna powłoka chemiczna, która po aplikacji wiąże się z lakierem i tworzy skuteczną ochronę przez czynnikami zewnętrznymi.
Podstawowe cechy Powłoki kwarcowej:
-twardość powłoki w skali Mohsa 9H
-trwałość do 2 lat
-szklistość i głębia lakieru

Ten zabieg można przeprowadzić na nowych samochodach i używanych autach - po wcześniejszym sprawdzeniu stanu oryginalnej powłoki i usunięciu ewentualnych uszkodzeń.

Cena od 1000 zł netto

powłoka ceramiczna

Najbardziej zaawansowana powłoka chemiczna na rynku, nadająca karoserii szklaną powłokę o bardzo wysokiej twardości (9H), połysku i właściwościach hydrofobowych i antystatycznych. Trwałość powłoki przy odpowiedniej pielęgnacji to 4-7 lat.

Ten zabieg można przeprowadzić na nowych samochodach i używanych autach - po wcześniejszym sprawdzeniu stanu oryginalnej powłoki i usunięciu ewentualnych uszkodzeń.

Cena od 3000 zł netto

Poznaj Ofertę:

Skontaktuj się Z NAmi

W celu uzyskania spersonalizowanej oferty