Imprezy Szkoleniowe

Zajmujemy się organizowaniem profesjonalnych imprez samochodowych, z możliwością wynajmu samochodu sprotowego oraz instruktora. Gwarantujemy niezapomniane emocje, nabycie bezcennych umiejętności, naukę jazdy driftem przez jazde rajdową po wyścigową!

Podczas naszych szkoleń instruktorzy zdradzają sztuczki i tajniki bezpiecznego i w pełni kontrolowanego jeżdżenia autem.

 

Profesjonalny kierowca – instruktor

Piotr Dobija urodził sie w 1995 roku i jest zawodnikiem Automobilklubu Rzemieślnik z Warszawy od 2005 roku.

Karierę rozpoczynał w 2005 roku w kategorii Młodzik-60, w której w 2006 roku zdobył tytuł Wicemistrza Polski.

Od 2005 roku Piotrek ścigał się również w kategorii Easykart-60, gdzie w latach 2006 i 2007 zdominował klasyfikacje generalną i zdobył podwójne mistrzostwo Polski.W 2008 roku Piotrek jeździł w Polsce i za granicą w kategorii Rok Junior oraz KF3. W 2009 roku był zawodnikiem włoskiego teamu Jolly Team pod kierownictwem Roberto Bernarducciego, gdzie startował w Mistrzostwach Włoch w kategorii KF3.

Od początku 2010 roku Piotr Dobija był kierowcą fabrycznego zespołu Roberta Kubicy RK Kart Junior Team, gdzie rozpoczął sezon w kategorii KF3, później ścigał się w KF2. W tej silnie obsadzonej kategorii zadebiutował na eliminacjach mistrzostw Europy w maju i uzyskał kwalifikacje do międzynarodowego finału w Genk.

Opiekunem zespołu RK Kart Junior Team był utytułowany i bardzo doświadczony były zawodnik kartingowy Francesco Laudato.

Do największych osiągnięć ostatnich lat Piotrka należą:

  • Podwójne Mistrzostwo oraz Wice-Mistrzostwo Polski w kartingu
  • w roku 2007- V miejsce w międzynarodowym finale Minirok i 13 miejsce w międzynarodowym finale Easykart-60;
  • w roku 2008- 19 miejsce w międzynarodowym finale Rok Junior
  • w roku 2009- 7 miejsce w międzynarodowym finale Rok Junior
  • wielokrotny zawodnik kardy Polski w sporcie motorowym

Jak mówi „Motorsport to moje życie„, kończąc kariere w kartingu kontynuuje nadal przygodę w wyścigach motorowych. Jest instruktorem narciarstwa, jazdy wyścigowej oraz rajdowej samochodem i trenerem personalnym.

Chętnie zdradzi tajniki szybkiej i w pełni kontrolowanej jazdy samochodem oraz pomoże wyrobić prawidłowe nawyki, które zapewnią szybsze czasy i co najważniejsze bezpieczeństwo na drodze. Oferuje naukę jazdy samochodami każdego rodzaju, wykorzystującymi napędy 4WD, RWD, FWD.

Skontaktuj się!

Zapraszamy serdecznie. Otrzymasz wszystkie potrzebne informacje!

Zadzwoń teraz!