Tractive Suspension

Tractive jest firmą zajmującą się zawieszeniami od lat 70-tych zaczynając jako WP Suspension głównie używane w wyścigach motocyklowych, ale później również w samochodach wyścigowych (np. Benetton F1). Póżniej WP stało się głównie firmą produkującą zawieszenia do motorów które były montowane jako oryginalne systemy zawieszeń dla firm takich jak BMW czy KTM. Po 2010 roku firma przerodziła się w TRACTIVE SUSPENSION  i od kilku lat wykorzystując swoje bogate doświadczenie w branży produkuje zawieszenia do samochodów, motocykli i skuterów śnieżnych.

Firma Tractive specjalizuje się w zawieszeniach sterowanych elektronicznie, w której deklasuje swoją skromną na tym poziomie konkurencje. Produkuje również zwykłe gwintowane zawieszenia.

Kontrolery zawieszenia DSC

DSC ( Dynamic Suspension Control) – zdecydowany lider w tworzeniu kontrolerów zawieszeń. Sterownik w czasie rzeczywistym kontroluje i zmienia parametry zawieszenia biorąc pod uwagę takie czynniki jak:

-przeciążenia

-ciśnienie w układzie hamulcowym

-prędkość

-przyspieszenie (pozycja pedału przyspieszenia)

-kąt skręcenia kierownicy

-parametry amortyzatora

Istnieje możliwość połączenia się z kontrolerem przez sieć WIFI, w wybranych modelach aut posiada opcję Launch Control dzięki której uzyskamy najlepszą stabilność i przyspieszenie auta.

 

Skontaktuj się!

Zapraszamy serdecznie. Otrzymasz wszystkie potrzebne informacje!

Zadzwoń teraz!