Audi Q5

Dostaliśmy zadanie zmienić kobieco skonfigurowane – czerwone Audi, na takie aby prezentowało się męsko i elegancko. Dzięki zmianie koloru poprzez oklejanie na grafitowy mat metallic, dachu na czarny połysk oraz zadbaniu o detale takie jak pomalowanie znaczków na czarny połysk i przyciemnienie lamp z tyłu uzyskaliśmy idealny efekt końcowy. Dodatkowo okleiliśmy wnęki bez demontowania samochodu tak, aby po otwarciu drzwi nie raził czerwony kolor, a wnęki pasowały do reszty auta. Mamy nadzieje, że będziemy mogli dodatkowo wyposażyć ten egzemplarz w felgi od Forgestar Polska, co dopełni jego świetny wizerunek.

 

BMW 650i

Pełna zmiana koloru poprzez oklejanie z fabrycznego pomarańczowego na kolor Dark Matte Grey. W kolorze nadwozia oklejone zostały również wnęki drzwi, aby po ich otwarciu nie widać było kontrastu między oryginalnym lakierem a okleiną. Wszystkie listwy chromowe oraz dach okleiliśmy w czarny połysk aby utrzymać idealny balans dwóch kolorów – grafitu i czerni. Na koniec przyciemniliśmy delikatnie tylne odblaski aby nie kontrastowały z resztą auta.

BMW M3

Auto zostało oklejone folią zmieniającą kolor nadwozia z seryjnego czarnego na bardzo modny ostatnimi czasy Nardo Grey. Dodatkowo wszystkie listwy chromowe wraz z nerkami zostały oklejone na czarny połysk.

Lamborghini Aventador – zmiana koloru

Auto przeszło całkowitą zmianę koloru z białego na czerwony za pomocą oklejania. Okleiliśmy również wnęki oraz drzwi od wewnątrz na tyle, na ile dało się to zrobić bez demontażu boczków. Na koniec, zabezpieczyliśmy folie powłoką ceramiczną aby ułatwić mycie auta oraz wydobyć większy połysk i głębszą barwę folii.

BMW M2

W nowym BMW M2 zrobiliśmy:
– zabezpieczenie całej karoserii bezbarwną folią ochronną XPELUltimate
– oklejenie na czarny połysk dachu, listew dachowych, lusterek i lotki na klapie bagażnika
– wykonaliśmy czarne tło pod przednim znaczkiem BMW i zmieniliśmy kolor tylnego emblematu M2 na czarny mat
– Położyliśmy 3 powłoki ceramiki na całą karoserie
-ceramiką zabezpieczyliśmy także felgi oraz zaciski hamulcowe
– wszystkie szyby otrzymały powłoki hydrofobowe
– we wnętrzu zabezpieczyliśmy skóry, plastiki, elementy gumowe i dywaniki

BMW M235i

Dziś w BMW m235i wykonaliśmy pełen pakiet stylizacyjny M-performance, okleiliśmy dach i grill(nerki) czarną błyszczącą folią. Oklejone elementy zabezpieczyliśmy powłoką ceramiczną.

MINI Cooper S

Nowe auto przyjechało do nas aby zabezpieczyć lakier bezbarwną folią ochronną XPEL Ultimate:
-maskę
-lampy przednie
-przedni zderzak
-wnęki klamek
Oprócz tego całe Mini otrzymało powłokę ceramiczną o twardości 9H, a szyby preparat o właściwościach mocno hydrofobowych (niewidzialna wycieraczka).

BMW X6

pierwotnie w kolorze czarnym, okleiliśmy folią z palety Arlon’a Satin Pearl White – czyli satynowa biała perła  folię pokryliśmy powłoką ceramiczną, a nowo obszyte fotele doczyściliśmy i zakonserwowaliśmy powłoką ceramiczną.

Saab 900 turbo cabrio

Naszym zadaniem było przywrócenie auta do stanu salonowego. Saab przyjechał w równie słabym stanie co poprzedni, lakier zmatowiały, pozbawiony głębi koloru został wieloetapowo polerowany aby finalnie usunąć z niego 95% rys i wydobyć dawną głębie koloru. Dodatkowo lakier po renowacji otrzymał ochronną powłokę ceramiczną. Plastiki zostały zabezpieczone, dach wyprany i zabezpieczony silnie hydrofobową powłoką. Szyby otrzymały niewidzialną wycieraczkę. W środku saab został wyprany i zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy aby wyglądał jak nowy. Plastiki i tworzywa sztuczne zabezpieczyliśmy, a skórzane fotele otrzymały powłokę ceramiczną. Efekt finalny powala, auto mimo swojego wieku wygląda jakby dopiero opuściło salon – według nas cel został osiągnięty, a jak Wam się podoba? Zapraszamy do galerii

Saab 900i

Samochód przeszedł pełną renowację lakieru czyli usunięcie 95% rys, środek został wyprany i zamontowana została żaluzja na tylnej szybie. Lakier i tworzywa sztuczne zabezpieczyliśmy powłoką ceramiczną o twardości 9H, szyby otrzymały powłokę hydrofobową, zaś wyczyszczony środek powłokę konserwującą tworzywa sztuczne. Biorąc pod uwagę stan auta przed pracami można powiedzieć, że staruszek dostał drugie życie, a matowy lakier zamienił się w lustrzane odbicie

BMW 1M

wyposażyliśmy w ochronną folię bezbarwną XPEL Ultimate, zmieniliśmy kolor dachu i rekinka na czarny połysk, a na koniec wszystko pokryliśmy powłoką ceramiczną o twardości 9H.
Zabezpieczone folią zostały poniższe elementy:
-przedni zderzak
-progi
-przednia część wystająca tylnych nadkoli
-dolna część tylnego zderzaka
-próg bagażnika

Audi RS5

Audi RS5 okleiliśmy folią z palety Arlon’a – Ocean Deep, dach czarną folią matową, lusterka i wybrane elementy karoserii folią o strukturze Carbonu. Zmieniliśmy także kolor lusterek, emblematów z tyłu, okleiliśmy wnęki drzwi w kolor nadwozia i przyciemniliśmy tylne lampy. Całość zabezpieczyliśmy powłoką ceramiczną aby folia starczyła na lata i utrzymanie jej w czystości nie sprawiało żadnego problemu. Przednia szyba otrzymała powłokę hydrofobową.

Ford Mustang 1965r

Ford Mustang 1965r po pełnej renowacji prezentuje się jak nowy 🙂

Przeprowadziliśmy następujące prace:
-wieloetapowa korekta lakieru
– ceramizacja lakieru
– pranie + czyszczenie środka
– renowacja plastików i tworzyw sztucznych
– zabezpieczenie plastików i tworzyw sztucznych
– pranie i renowacja skórzanego dachu
– zabezpieczenie skórzanego dachu

BMW I3

Usunęliśmy rysy oraz wypolerowaliśmy lakier przywracając mu salonowy wygląd. Wszystkie elementy zarówno wewnątrz jak i z zewnątrz pojazdu zostały zabezpieczone powłoką ceramiczną, dzięki czemu lakier nabrał lustrzanego błysku, a zmywanie owadów i powstałego brudu ograniczy się do użycia myjki ciśnieniowej 🙂

Infiniti G37S

 

Infiniti G37 S trafiło do nas na zmianę koloru auta. Matową, czarną folią okleiliśmy całą karoserie samochodu, a lusterka i tylną lotkę folią o strukturze carbonu. Dodatkowo przyciemniliśmy tylne lampy i kierunkowskazy na przednich nadkolach. Chromowy grill również został pokryty czarnym matem a logo i oznaczenie modelu auta pomalowaliśmy na fioletowo-niebieski kolor wedle życzenia klienta.
Folie zabezpieczyliśmy 3 warstwami powłoki ceramicznej która przedłuży żywotność folii, a przede wszystkim pomoże w utrzymaniu jej czystości. Ceramizacji uległy również wszystkie szyby pojazdu, dzięki czemu używanie wycieraczek podczas deszczu będzie zbędne 🙂

Mercedes CL 600 V12

Regeneracja i zabezpieczenie lakieru w Mercedesie CL600 przebiegła pomyślnie 🙂 Auto z 2008 roku prezentuje się jakby dopiero wyjechało z salonu, dzięki 3-etapowej korekcie lakieru oraz położonej w kilku warstwach powłoce ceramicznej. Zabezpieczyliśmy także szyby i koła, a reflektory przednie dostały dodatkową ochronę przed piaskowaniem dzięki bezbarwnej folii XPEL .
Zapraszamy do galerii!

Nissan GTR 2014r.

Nissan GTR po korekcie lakieru, cały oklejony bezbarwną folią ochronną XPEL + zabezpieczony w środku i na zewnątrz kilkoma warstwami powłoki ceramicznej. Dodatkowo elementy we wnętrzu oklejone zostały folią o strukturze carbonu. Zapraszamy do galerii 🙂

Nissan GTR 2010r.

Wczoraj udało nam się skończyć czarnego Nissana GTR, w którym zrobiliśmy pełną korektę lakieru, okleiliśmy najlepszą bezbarwną folią na rynku XPEL Przedni zderzak, reflektory, lusterka, przednią część maski oraz przednią część nadkoli. Całość zabezpieczyliśmy powłoką ceramiczną łącznie z felgami i szybami. Biorąc pod uwagę stan auta przed naszymi pracami, Nissan dostał drugą młodość i pakiet zabezpieczeń dzięki którym pozostanie w świetnej kondycji przez wiele miesięcy.

BMW X3

BMW x3 już raz gościło u nas w studiu, otrzymując bezbarwną folię ochronną XPEL na przednim zderzaku, lusterkach, reflektorach oraz na progu tylnego zderzaka. Jak widać folia pozostała w perfekcyjnym stanie do dziś. Tym razem jednak dokonaliśmy korekty lakieru, czyszczenia wnętrza auta a na koniec zabezpieczyliśmy auto trzema powłokami ceramicznymi. W wewnątrz BMW również zostało zabezpieczone preparatami konserwującymi skóry, plastiki i inne elementy.

Porsche Cayenne GTS

3 letnie Porsche Cayenne GTS przyjechało do nas w bardzo słabym stanie. Oprócz bardzo dużej ilości drobnych rys matowiejących lakier, pojawiały się też liczne głębokie rysy na masce, klapie bagażnika, drzwiach i przede wszystkim na progu tylnego zderzaka. Wykonaliśmy najbardziej rozbudowaną korektę lakieru, a doprowadzony do perfekcji lakier pokryliśmy powłoką ceramiczną. Zabezpieczone zostały także szyby i środek auta preparatami hydrofobowymi. Największe rysy z progu tylego zderzaka zostały usunięte i aby zapobiec kolejnym uszkodzeniom, zabezpieczyliśmy go bezbarwną folią ochronną XPEL

BMW M6

Kilka dni temu mieliśmy okazje dokładnie oczyścić, wypolerować i zakonserwować lakier w pięknej BMW M6. Auto posiadało wiele skaz takich jak kawałki asfaltu, drobne mikrouszkodzenia i rysy które zostały usunięte. Później położyliśmy kilka warstw powłoki kwarcowej na lakier i hydrofobowej na szyby. Najwięcej czasu zajęło nam jednak doprowadzenie do nowości końcówek wydechu które były wręcz czarne od sadzy i nawet agresywna pasta polerska nie dawała im rady 🙂

Mercedes CLS 63 AMG

Tym razem Mercedes CLS 63 AMG w kolorze czarnym zagościł w naszym warsztacie. Mimo niskiego przebiegu (mniej niż 10tyś) musieliśmy wykonać 2 etapową korektę lakieru. Na idealnie wypolerowaną karoserie nałożyliśmy powłokę ceramiczną dzięki której lakier zamienił się w lustro 🙂  Wszystkie szyby otrzymały kilka warstw preparatu działającego mocno hydrofobowo. Zabezpieczone zostały także koła oraz wnętrze Mercedesa powłokami kwarcowymi. Na deser okleiliśmy folią o strukturze carbonu tylną lotkę oraz lusterka.

Lamborghini Huracan

Lamborghini Huracan przyjechało do nas aby pozbyć się rys, odświeżyć lakier i przede wszystkim zabezpieczyć elementy całego samochodu. Mocno porysowaną i wypiaskowaną przednią część samochodu polerowaliśmy aż w 3 etapach. Na przygotowany lakier, szyby i tworzywa sztuczne nałożyliśmy powłokę ceramiczną, zaś w środku delikatna alcantara, skóra i wszelkie tworzywa sztuczne zostały zaimpregnowane i zabezpieczone powłoką kwarcową. Teraz właściciel Lamborghini nie musi martwić się o powstawanie drobnych rys, czy przyklejanie się brudu do karoserii. Pamiętajmy jednak, że gdyby samochód miałby ochronioną przednią część folią bezbarwną nie doszło by do wypiaskowania lakieru i powstania aż tak dużej ilości rys…

Audi RS6 C6

Audi RS6 z 2008r przyjechało do nas aby zabezpieczyć lakier i wnętrze. Przed tym musieliśmy jednak wykonać szereg prac, takich jak glinkowanie, 2-etapowe polerowanie lakieru, pranie i odkurzanie całego środka. Po odpowiednim przygotowaniu położyliśmy bezbarwną folię ochronną na wnęki klamek i przednie lampy, a na cały samochód powłokę ceramiczną. We wnętrzu skóry, wykładziny i tworzywa sztuczne również zostały zabezpieczone powłokami kwarcowymi. Teraz samochód wygląda jak nowy i bez obaw można się nim poruszać w zimowych warunkach.

Mercedes CLA

Klient sprowadził Mercedesa z bardzo małym przebiegiem całego w kolorze czerwonym. Niestety nie udało mu się znaleźć wersji z czarnym dachem, więc okleiliśmy go folią „czarny połysk” 🙂 Dla nas zmiana na duży plus !

Dodatkowo folię zabezpieczyliśmy powłoką kwarcową aby przedłużyć jej żywotność i dodać jeszcze lepszego blasku.

Nissan GTR

Cały Nissan oklejony został przez nas chromową folią do zmiany koloru Avery Black Chrome, otrzymał także czerwone akcenty na zewnątrz auta oraz plastiki wewnątrz pokryte folią o strukturze carbonu.

Dodatkowo zabezpieczyliśmy cały samochód bezbarwną folią ochronną XPEL Ultimate aby delikatna folia chromowa się nie rysowała i żeby przedłużyć jej żywotność. Na koniec pokryliśmy auto powłoką kwarcową.

Samochód wyposażony jest w  dystrybuowane przez nas, robione na zamówienie felgi Forgestar F14 w kolorze Blood Red.

Chevrolet Camaro SS

W samochodzie wymieniliśmy starą żółtą i matową folie bezbarwną, na produkt z najwyższej półki czyli XPEL Ultimate.
Oklejone zostały: maska, drzwi, lusterka, przednie nadkola, przedni zderzak, przednie lampy, górna część przedniego zderzaka oraz tylna lotka folią o strukturze carbonu.

Przed aplikacją folii wykonaliśmy polerkę lakieru, aby wyeliminować rysy. W samochodzie zostało wyprane i zabezpieczone wnętrze+dach a na koniec została położona gruba warstwa wosku i powłoki hydrofobowej służącej do konserwacji kosmetyków kwarcowych.

 Audi RS6 MTM  2002r.

oklejony przez nas bezbarwną folią ochronną XPEL Xtreme na:
-Przednich lampach
-Przednim zderzaku
-Maska 1/3 (pakiet bikini)
-Przednie nadkola 1/3 (pakiet bikini)
-Lusterkach (pakiet bikini)

 

 

 

 

 

 

 

Volkswagen Golf 1.4 TSI

oklejony przez nas bezbarwną folią ochronną XPEL Xtreme na:

-Przednich lampach
-Przednim zderzaku
-Maska do połowy (pakiet bikini)
-Przednie nadkola 1/3 (pakiet bikini)
-Lusterkach (pakiet bikini)

Mercedes GLK

pokryliśmy najlepszą folią ochronną na rynku Xpel Ultimate.

Oklejone zostały następujące elementy:

-Pakiet Bikini (Maska do połowy, nadkola przednia część, lusterka)
-wnęki klamek wszystkich 4 drzwi
-Cały przedni zderzak
-Lampy przednie

Mimo wielu odprysków lakieru cieszymy się, że klient postanowił zabezpieczyć swoje auto. Lepiej późno niż wcale!

Skontaktuj się!

Zapraszamy serdecznie. Otrzymasz wszystkie potrzebne informacje!

Zadzwoń teraz!