Polerowanie lakieru i usuwanie rys

Zajmujemy się także odnową wizualną samochodu. Dzięki polerowaniu lakieru nadajemy mu taki wygląd jaki otrzymał od razu po wyjechaniu z fabryki ścierając delikatnie wierzchnią, zniszczoną i porysowaną warstwę. Nasze prace to wiele etapów pracy na środkach o różnych właściwościach. Polerując lakier w swoim samochodzie zyskujesz dawną głębie koloru, niesamowity połysk i odmłodzenie wyglądu swojego auta. Taka usługa usuwa aż do 99% defektów lakieru

Ochronne powłoki kwarcowe i ceramiczne na lakier

Zabezpieczamy dowolne elementy kosmetykami/chemią chroniącą lakier które utrzymują swoje działanie do kilku lat po aplikacji, w zależności od odpowiedniego dbania o nie. Powłoki ceramiczne/kwarcowe nadają lustrzany połysk, zapewniają ochronę przed promieniowaniem UV, zasadami, kwasami oraz mikro-zarysowaniami. Dzięki właściwościom samo-oczyszczającym, brud nie przykleja się do auta, a jego mycie ogranicza się do opłukania wodą.

Regeneracja i zabezpieczenie wnętrza

Wnętrze samochodu dokładnie myjemy i doprowadzamy do jak najlepszego stanu odpowiednio regenerując tapicerkę, czy tworzywa sztuczne. Posiadamy także środki silnie zabezpieczające tapicerkę samochodu oraz tworzywa sztuczne, dzięki czemu mycie staje się o wiele łatwiejsze a zakonserwowana powierzchnia „nie starzeje się” od używania. Dobierając zabieg konserwacji, impregnacji wnętrza wydłużysz jego żywotność oraz ograniczysz zużycie (wycieranie i powstawanie przebarwień). Wnętrze samochodu będzie higieniczne i bezpieczniejsze. Powłoki mają właściowości antystatyczne i antybakteryjne.

Nasze przykładowe realizacje:

Lamborghini Huracan

Lamborghini Huracan przyjechało do nas aby pozbyć się rys, odświeżyć lakier i przede wszystkim zabezpieczyć elementy całego samochodu. Mocno porysowaną i wypiaskowaną przednią część samochodu polerowaliśmy aż w 3 etapach. Na przygotowany lakier, szyby i tworzywa sztuczne nałożyliśmy powłokę ceramiczną, zaś w środku delikatna alcantara, skóra i wszelkie tworzywa sztuczne zostały zaimpregnowane i zabezpieczone powłoką kwarcową. Teraz właściciel Lamborghini nie musi martwić się o powstawanie drobnych rys, czy przyklejanie się brudu do karoserii. Pamiętajmy jednak, że gdyby samochód miałby ochronioną przednią część folią bezbarwną nie doszło by do wypiaskowania lakieru i powstania aż tak dużej ilości rys…

Ford Mustang 1965r

Ford Mustang 1965r po pełnej renowacji prezentuje się jak nowy 🙂

Przeprowadziliśmy następujące prace:
-wieloetapowa korekta lakieru
– ceramizacja lakieru
– pranie + czyszczenie środka
– renowacja plastików i tworzyw sztucznych
– zabezpieczenie plastików i tworzyw sztucznych
– pranie i renowacja skórzanego dachu
– zabezpieczenie skórzanego dachu

Mercedes CLS 63 AMG

Tym razem Mercedes CLS 63 AMG w kolorze czarnym zagościł w naszym warsztacie. Mimo niskiego przebiegu (mniej niż 10tyś) musieliśmy wykonać 2 etapową korektę lakieru. Na idealnie wypolerowaną karoserie nałożyliśmy powłokę ceramiczną dzięki której lakier zamienił się w lustro 🙂  Wszystkie szyby otrzymały kilka warstw preparatu działającego mocno hydrofobowo. Zabezpieczone zostały także koła oraz wnętrze Mercedesa powłokami kwarcowymi. Na deser okleiliśmy folią o strukturze carbonu tylną lotkę oraz lusterka.